Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a legjobb barátnőm rámmászott?

Figyelt kérdés
2011. febr. 2. 17:10
 1/9 anonim ***** válasza:
dugd meg aztnán kérj tőle pénzt
2011. febr. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mássz rá te is és keféld meg
2011. febr. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
amugy ez LOW kérdés te kis hülye gyerek
2011. febr. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A válasz igen bonyolult ugye, mert két eset lehetséges:


1. Fiú vagy. Akkor örülj neki mint majom a farkának!

2. Lány vagy. Akkor is... :-D

2011. febr. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Most mit akarsz mit mondjak? NE TEDD, állj ellen, ö a legjobb barátnőd ha lefekszel vele örökre vége a barátságotoknak!


Ha nagyon jól néz ki akkor meg "próbáld" nem zavartatni magad

2011. febr. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A ciki az, hogy én is lány vagyok... én viszont nem annyira díjaztam a dolgot. Miután elkezdett csókolgatni meg tapizni, próbáltam magamról lehámozni, ami végül sikerült is, viszont azóta nem beszélgettünk. Szerintem mondjuk lelökött egy - két martinit vagy vodkát. Most hogyan tálaljam neki, hogy mi van?
2011. febr. 2. 19:17
 7/9 anonim ***** válasza:
XD nekem tetszene a dolog. De amúgy ha nem nagyon nagyon van ellenedre, akkor esetleg kipróbálod? Ha meg nem akarod, akkor megbeszélheted vele ha gondolod. Vagy az is lehet hogy ivott és nem is emlékszik rá .
2011. febr. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
őszintén nem tudom, mit csináljak, mert ő már egyszer elmondta, hogy szeret és le is smárolt engem, habár akkor is ihatott... nem nagyon hoztam fel a témát előtte, hogy mi történt, úgy tettem, mintha nem csinált volna velem semmit és ő sem hozta fel...
2011. febr. 2. 20:35
 9/9 anonim ***** válasza:

^^ Szerintem te is kíváncsi vagy egy picit :). De most azt nézed nincs benne semmi hü de durva, meg ha csak csókolóztok pl. az még lightosabb.


Meg ugye még továbbra is lehet hogy ivott. Azzal sincs gond ha felhozod, lehet hülyén érzi magát miatta és nem mer beszélni róla.

2011. febr. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!