Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találok nem korlátolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok nem korlátolt agyú csajokat?

Figyelt kérdés

Hol lehet ilyen nőket találni, akik szeretnek élni és szeretnek kalandozni is? Szeretnék olyan lányokkal ismerkedni, akiket nem kell hónapokon át zaklatni 1 dugásért, ami lehet hogy úgyse lesz meg. Hol lehet olyan lányokkal ismerkedni, akik végignéznek az illetőn, és ha bejövős nekik akkor akár aznap este már szexhez fajulhat a dolog? Egyéjszakás kalandokat akarok. Hol kezdjem?

Külsőleg bejövök a csajoknak, sportos, jóképű srácnak tartanak. Akkor még is miért nincs rendben a szexuális életem?


2009. febr. 7. 22:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
58%
Irány a sexshop,harmadik polc gumi nő vagy egy bár
2009. febr. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
Mert a csajok 99%-a nem szereti, hogy csak dugásra akarod őket használni, ezért...
2009. febr. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%

Khm...mármint korlátolt agyú csajokat keresel, akiknek az agya arra van, hogy valamin viselhesse a haját.

Tulajdonképpen mindenhol azok vannak, épp az ellenkezőjéből van kevés.

Menj discoba.

2009. febr. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Próbáltam lányokkal hosszú távú kapcsolatot csinálni. Kedves voltam, szerető, normális. Engem hagytak el mindig. Felesleges tovább erőlködnöm mert azt, aki igazán tud szeretni azokat nem becsülik meg a nők. Nekem meg nincs olyan egetrengető szükségem egy barátnőre, úgyis csak átbszna vagy félrekúrna. Egy nő sem tiszteli a becsületet és a szeretetet. Egyszerűbb ha minden héten másvalakivel lennék. A szex kell, szeretetet pedig nem adhatok csak szex formájában. Mindkettőnknek jó lenne, neki egy jó f*sz jut, nekem meg egy finom punci. Tiszta sor, mellébeszélés és tabuk nélkül. Ez az igazi őszinteség...és most én vagyok lehurrogva...hogyne
2009. febr. 7. 22:29
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Már ne is haragudj, de ha olyan emberre fáj a fogad, akivel csak az ösztönös létszükségleteket kiélitek, ahhoz nem kell sok intelligencia. Valakinek megkocogtatod a vállát és ha tényleg annyira szeret élni,ahogy te hiszed, akkor gratulálok nyert ügyed van, viheted a budiba felszúrni. Vagy! Ismerkedsz, válogatsz, és lehetőleg az elején közlöd a szándékaidat. Megbeszélés alapján működhet a dolog, de ha igényes vagy akkkor türelmesnek is kell lenned.
2009. febr. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%

Ahha... és arra nem gondoltál, hogy csak rossz választásaid voltak?

Érdekes, hogy a nők nagy része ugyanezt mondja: nincs egy normális férfi, aki szeretni tudná őket.

Hűség, szeretet? 3 és fél évembe került míg nagy nehezem kiszerettem valakiből, aki nem is viszonozta az érzelmeimet, csak imponált neki a dolog. Ja és minden héten új csaja van. 3000 ilyen történetet tudnék neked mesélni a férfiakról, gondolom te is a nőkről. Ne általánosíts, és sose tedd lejjebb azt a bizonyos mércét.

Jól teszed, amit teszel, de lehet, hogy épp nem te kellettél nekik. Ez van. Fogadd el, ha minden nő a kardjába dőlne minden csalódásánál, akkor csak férfiak lennének ezen a bolygón.

2009. febr. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
71%

Menj ki az M5-ösre, vagy bármelyik qrva negyedbe és kapsz ilyen csajt.

Szánalmas féreg vagy az összes többi veled egy gondolkodású farokkal együtt!

2009. febr. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Jah, és elnézést, hogy a kérdésre is válaszoljak...szerintem olyan területeken keresgélj amik téged is érdekelnek, sportklub, nyílt előadások, vagy klubok esetleg.
2009. febr. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
81%

Mert aki nem b@szik fűvel-fával az már korlátolt agyú? Már eddig süllyedt a világ? Azt hiszem lemaradtam pár körrel...

Én nem tartom magam korlátoltnak attól, hogy nem naponta váltom a pasikat az ágyamban. Sőt 23 évesen adtam oda a szüzességem egy olyan féregnek, mint te, aki csak szexet akart...Csak ő elég kitartó volt, 4 hónapig húzta az agyam, míg elhitette, hogy szeret, megkapta, amit akart és ki is dobott...Csakhogy én ebbe a féregbe szerettem bele, mármint abba az álomképbe, amit itt színészkedett nekem hónapokon át. Itt maradtam magamban, lelki roncsként, ő meg röhög a markába...Igazán köszönöm, hogy egy életre tönkretett...

2009. febr. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
94%
Ne haragudj,de te válogattad meg az előző barátnőidet is,az már téged minősit h az összes félrekúrt és átbaszott..minek hagytad,te f@szláma?most komolyan megkéne sajnálni téged?
2009. febr. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!