Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esélye egy vékony srácnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélye egy vékony srácnak is csajoknál?

Figyelt kérdés
Ha sokat eszem, hogy hízzak, akkor több esélyem lesz?
2011. febr. 2. 15:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ha 100kg leszel azse jobb
2011. febr. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tobb eselyed van mint annak aki gurul.
2011. febr. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Mindenkinek van esélye...Lehet vékony, átlagos, kövér, kigyúrt, csak meg kell találni. Lesz akiknek csak a kigyúrt tetszik, valakinek meg pont vékony. Ez ilyen.
2011. febr. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én is csak azt tudom mondani hogy van. Nem a kinézeted a lényeg. Már úgy értem nem azért nincs csajod.


Szerintem csak simán feszült vagy ugye sokat görcsölsz ezen, meg aztán amíg nem tudod biztosan hogy ezért van addig nem kell annyira ggodni.

2011. febr. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

VAAN

ne legyen csont és bőr, mert akinél a legtöbb lány vékony, az a lány eszébe juttatja, hogy "kövér", és rosszul érzi magát.

nekem mondjuk kifejezetten vékony a barátom:)

2011. febr. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Persze h van, minden csak azon mulik h mien a beszéded, a dumád, ha határozottságot mutatsz, meg tudod nevettetni a testalkatod , hogy vékony vagy pocakos már csak mellékes dolog.
2011. febr. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Legyél mindig ápolt, és öltözködj a vékonyságodhoz igazítva. Légy magabiztos, szellemes, kezdeményező, de legfőképp türelmes. Az eredmény nem marad el! :-)
2011. febr. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Vsne gy ismerősöm aki nagyon vékony és sok barátnője volt már.Sőt már házas is.Semmi izom,semmi ház, csak csont és bőr.
2011. febr. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha hozzá olyan lányos alkatod van meg még az arcod is olyan lányosan helyes akkor tuti befutó vagy (Y) Mostanában ez jön be a lányoknak.. (én nem értem miért, nekem nem)
2011. febr. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Eppenhogy csak nekik van...
2011. febr. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!