Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondanad meg egy sracnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondanad meg egy sracnak, hogy nem akarsz tobbet baratsagnal?

Figyelt kérdés
...aki mellesleg nagyon jo fej, es nem akarnad, hogy megharagudjon rad.
2009. febr. 7. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:
elmondód neki, h csak barátságot akarsz úgy h ne legyen kapaszkodoja se, mert akkor hagysz neki érzelmi kis kapukat, ami tönkre teheti, határozottan tudasd vele mi a téma, lehet h megbántod vele, de akkor tényleg a barátod marad amikor megemésztete
2009. febr. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ha jól néz ki és felizgat, akkor bújjatok ágyba és mond meg neki, hogy ennél többet nem szeretnél. Ezt tuti megértené.

Ezt egyszer velem megcsinálta egy lány. Sose volt ennél szebb kosaram :)

2009. febr. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2009. febr. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

sajnos ugy nem tudod neki megmondani, hogy ne fájjon neki, ha ő tobbet szeretne. de az oszinteseg a legjobb, "nagyon imadlak, szeretlek, es haláli jó fejnek tartalak, de csupán mint barátot, és nem mint férfit. nem szeretnélek reményekbe ringatni, sem pedig megbantani, mert fontos vagy nekem, ezert ugy gondoltam, hogy jobb, ha tisztázzuk."

vagy valami ilyesmit mondtam legutobb.

2009. febr. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszolónak üzenem, hogy ez az alap, legidegesítőbb, legsablonosabb szar, kamuszöveg. Ennél sokkal többet ér akár ez:


Te figyelj, látom hogy te szeretnél valamit, nem vagyok vak, de sajna az a gond hogy nem tudom elképzelni a dolgot kettőnk között. Barátkozni nemtudom mennyire van kedved ezek után.


Ha jól néz ki a hapsi, akkor feküdj le vele, de csak miután megmondtad neki, hogy nem akarsz komoly dolgot. Értékelni fogja. Nem is hinnéd mennyire

2009. febr. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat, de meg csak 16 vagyok, szoval lefekudni nem akarnek senkivel egyelore.

Nem buszkesegbol vagy valami, de mostanaba, eleg sok pasi 'udvarolgat' nekem, meg hiv uditore ez-az. De nekem most egyelore nem kell barat. Es UTALOK megbantani embereket. Es semmikepp nem szeretnem hogymiattam legyenek szomoruak. Ha kedves vagyok veluk, azthiszik hogy akarok valamit. De masmilyen nemtudom hogy lehetnek veluk szembe.

2009. febr. 7. 15:44
 7/7 anonim válasza:
Mondd meg neki, hogy olyan, mintha egy barátnőd volna..:D hogy milyen jó hogy van egy ilyen barátnő, akire lehet számítani, meg stb, és ezt a jó kapcsolatot nem adnád, nem cserélnéd semmire.. semmireee.. na itt kell egy jó hangsúly:)
2009. febr. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!