Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Holnap találkozok a sráccal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap találkozok a sráccal, aki tetszik. Mit csináljak? Mit mondjak neki? Mivel tudom a tudtára hozni, hogy bejön?

Figyelt kérdés

Már egy éve ismerem, de nagyon ritkán futunk össze, és nem is beszélgetünk egymással olyan sokat, mert tesóm haverja, és inkább vele szokott beszélgetni. De tesóm most nem lesz ott, és szeretnék vele beszélgetni, és tudtára szeretném hozni, hogy nekem bejön.

Amúgy ez nem egy találkozó lesz, hanem egy buli féle, ahol sokan leszünk.

A kérdésem:

Hogy tudnék vele szóba elegyedni?

Miről beszélgessek vele?

Hogy hozzam tudtára, hogy tetszik nekem?(Nem egyértelműen, nehogy beégjek, hogy neki nem jövök be, mert az ciki lenne...:S)

Tudtok ajánlani valami jó kis dumát?(Humoros, de nem rámenős.)


2009. febr. 6. 18:38
 1/8 A kérdező kommentje:
Hálásan köszönöm a rengeteg választ!;) Így biztos össze fog jönni holnap.:) Köszi mindenkinek.:D
2009. febr. 6. 22:27
 2/8 anonim válasza:
Szerintem légy laza! Add magad, ne játszd meg magad, mutasd meg, hogy tetszik neked. Mosolyogj rá, szemezz vele. Nem kell egyenesen a szemébe mondanod, hogy tetszik neked, csak éreztesd vele, hogy kedveled. Azt mosollyal és szemezgetéssel teheted meg, keresd a tekintetét. Nem kell neked oda menni hozzá, ha ügyesen csinálod majd o fog odamenni hozzád.
2009. febr. 7. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
ja és persze majd ird meg mi volt! kiváncsi vagyok! :) sok sikert!!!
2009. febr. 7. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszi:)

sajnos nem beszélgettünk:S nem mertem odamenni hozzá, mert a haverjaival volt... pedig ha egyedül lett volna, akkor szerintem ő jött volna oda hozzám.:(

De nemsokára újra találkozunk! Két éjszakát töltünk majd ugyanabban az épületben:D (koleszban)., de sajnos ott is a haverjaival lesz:S

2009. febr. 7. 14:20
 5/8 anonim válasza:
Oh sajnálom! :( pedig tudd meg, hogy gondoltam ma rád és vártam is, hogy irj! Hát én nagyon remélem, hogy összejön majd a következő alkalommal. Én azt hiszem, ha továbbra is kitartóan ostorozod a fiút felfigyel majd rád. Ha most nem ment oda hozzád az valószinű azért volt, mert el volt foglalava a haverokkal (pasiknak nagyon fonotsak a haverok, tudod)te továbbra is csak légy magabiztos, sugározz önbizalmat s egyer majd csak észreveszi az a fiú a figyelmed :) Majd azt is ird meg, jó? :) Puszika neked!!!
2009. febr. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nagyon kedves vagy.:)

Ha lesz valami, biztos megírom...

De legközelebb 1 hónap múlva találkozunk csak... de akkor is a haverjaival lesz, és az csak fél nap.:S Utána 1 hónappal később 3 napon keresztül egy koleszban leszünk.:) Már nagyon várom. Remélem összejön majd valami.:D Addig is terveket szövögetek és gyüjtögetek, hogy hogyan tudnék vele majd 1, vagy 2 hónap múlva (a találkozásnál) komolyabb viszonyba kerülni.

Köszi, puszii.:D

2009. febr. 8. 15:24
 7/8 anonim válasza:
Eltelt már két hónap....nem irtál :) szóval mi volt a sráccal? Találkoztatok? Sikerült valami? :) Majd ird meg mi van...Kiváncsi vagyok!
2009. ápr. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
2 hét múlva megírom, mi volt.:D
2009. ápr. 8. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!