Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha találkozok pár sráccal már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha találkozok pár sráccal már rögtön járok valamelyikkel? Hogy van ez?

Figyelt kérdés

Régebben csak nővéremnél volt így,mert engem nem érdekeltek a pasik.Szóval,ha elment valahova utána kérdezték a szüleim,hogy hol voltak és többször volt,hogy csak egy fiúval találkozott,akivel haverok.Ilyenkor mindig azt gondoltuk,hogy aha persze,csak haverok...

Aztán mostanában már többször találkozok fiúkkal.A legtöbbet csak most ismerem/ismertem meg.Amikor a szüleim kérdezik,hogy hol voltam elmondom hogy hol és kikkel voltam.Persze a szüleimnek ezek a neven nem mondanak semmit.De anyum megint azzal jött,hogy biztos elkeltem meg ilyenek.Hiába mondom neki,hogy nincs barátom,egyébként ha lenne biztos,hogy elmondanám nekik!


Most értettem meg,hogy úgy néz ki a dolog,hogy ha fiúkkal is találkozok akkor valamelyik tuti a pasim,pedig szerintem igenis van fiú és lány között barátság,de legalábbis haverság igen.Ma is nagyon jó volt kint lenni 2 fiúval is találkoztunk(egyik sem jön be) és nagyon jól elhülyéskedtünk,poénkodtunk:D Aztán mikor hazajöttem beszéltem anyummal és azt mondta,hogy én biztos hamarabb elkelek,mint a nővérem...már az agyamra megy!


Csak nálunk van ez így,vagy más családokban?

15/L


2010. jún. 19. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Krhmm... nem, nem csak nálatok. De tényleg ennyire zavar ez?
2010. jún. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nos,azért zavar,mert ebből az egész egy idő után az jön le,hogy - ugye nem ugyanazzal/ugyanazokkal találkozok mindennap és minden nap ezt mondják szinte - egy r.banc vagyok/leszek...
2010. jún. 19. 21:46
 3/9 anonim ***** válasza:
Hogyismondjam... így akarja kiszedni belőled, hogy mi van a srácokkal. Nyilván arra gondol, hogy úgyse fogod elmondani ha van valakid.
2010. jún. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

XD

megértelek, velem is ez van, baromi idegesítő az anyám, pölö a múltkor mondtam, h msn-ezek egy sráccal, erre elkezdett kérdezősködni, h hol lakik, hány éves...uh...mondtam neki 15 éves, erre elkezdi, áh, pisás hozzám XD

nah, én kiakadtam.

meg ma ilyet szól, h ne melegítőpárnával aludjak, hanem hozzam végre haza egy barátomat, akiről ő azt hiszi, több van köztünk, és majd jó lesz ő melegítőpárna helyett :D

am igen, idegesítő

am ha tényleg több lesz köztünk ezzel a baráttal, mert nagyon úgy néz ki, h bejövök neki, am ő is nekem, akk el nem mondom, h összejöttünk, mert akk meg az lenne, h mikor hozom haza, meg ilyenek. -.-

nem az első barátom lenne, és mindegyikkel ezt csinálta. amikor hazahoztam az exemet, amikor még jártunk, és itt töltötte az éjszakát, és igen, volt eksön, akk meg másnap reggel azzal jött, h volt-e orgazmusom, meg ő elment-e, meg milyen volt....uhhh..-.-"

már ne haragudjon, de ezt nem vele fogom megbeszélni, főleg, h minden másban kábé leszarja a fejem :S

2010. jún. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van, illetve én van hogy kettesben találkozom valamelyik fiú barátommal (nyílvános helyen) és már akkor jön anyukám azzal, hogy ne, mert a barátom (mostmár exem) mit fog szólni hozzá meg ilyenek. De nem csak a szüleim olyanok, mióta szakítottam a barátommal, akárkivel pasival elmegyek valamerre, mástól hallom, hogy azt beszélik összejöttünk, közben csak egymás mellett sétáltunk. Én is hiszek a fiú-lány barátságban, de anyukám valahogy nem, és ezért azt hiszi hogy r*banc vagyok...
2010. jún. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

Hát azért most elgondolkodtam,hogy mit gondolhat rólam az anyám,hogy egy r.banc vagyok?

Mert csütörtökön találkozunk pár sráccal és megkérdezték hogy kikkel voltam elmeséltem,ők meg csak néztek.

Pénteken csak az egyik sráccal találkozunk (3-an voltunk),kérdezték hol és kivel voltam elmondta (a sráccal csütörtökön is találkoztunk),az anyám már nagyon érdekesen nézett...

Ma megint kérdezték hol voltunk,kikkel voltam elmondtam.Egyik fiút sem ismerik,az egyik a volt o.társam a másik a haverja.Na itt,az anyám már úgy nézett,aztán meg is említette a dolgot,hogy most ez mi:(

2010. jún. 19. 22:00
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha nagyon zavar, mondd meg kerek perec anyukádnak, hogy hagyjon a hülyeségével, mert csak azt éri el, hogy ha egyszer tényleg lesz barátod, azt is le fogod tagadni. És amúgy is higgye el, hogy szereted annyira, hogy elmeséld neki, ha szerelmes leszel.

A másik variáció, hogy vedd poénra az egészet. Mondd meg, hogy "naná, hogy elkelek, ha egyszerre kettővel is elbírok."


Amúgy meg ne vedd komolyan. 15 vagy. Biztos hogy csak viccből mondja. Meg kíváncsi. Meg nagyon örül, hogy már ilyen szép nagy lányai vannak, és kb annyira izgul, hogy ti mikor pasiztok be, mintha ő lenne megint szerelmes kamasz.


Egyébként az, hogy kérdezősködik csak azt jelenti, hogy odafigyel rád. Örülj neki. Lehet, hogy úgy érzed, hogy nem a legszerencsésebb módon adja elő, de azt akarja kifejezni vele, hogy őt igenis érdekli mi van veled, és ha bármi kérdésed van, vagy bármikor úgy érzed, hogy tanácsra van szükséged "pasiügyben" akkor rá számíthatsz.


Tudom hogy cikis a helyzet. Mi is ketten vagyunk lányok, csak itt én vagyok az idősebb. Én mindig lazán kezeltem az ilyesmit, és vettem a lapot, ha a fiúkkal cukkoltak. A hugom ellenben ha csak szóbakerült a létező, vagy nem létező magánélete, akkor képes volt bőgve felpattanni és kiviharzott a szobából. Egyébként világ életemben jól kijöttem a fiúkkal. Ez mondjuk sok esetben azt eredményezte, hogy ők nem igazán vették észre hogy lányból vagyok, és nagy ívben tojtak rá, ha beléjük zúgtam :P


Most 24 vagyok, és nemsokára férjhez megyek (csak elkeltem :P) de rendszeresen együtt lógok 2 másik fiúval. Ők a legjobb barátaim. Még szerencse, hogy a szomszéd nénik nem túl pletykásak :P Anyuval viszont rendszeresen elviccelődünk, hogy lány létemre kész háremem van :)


Szóval ne aggódj ez tök normális! Csak vedd lazán az egészet. Ha viszont tényleg nagyon utálod a szitut, és te is legszivesebben rávágnád az ajtót anyukádra, hogy szálljon már le rólad, akkor szerintem ülj le, és beszéld meg vele a dolgot. Mert az ajtócsapkodásból nem tanulnak a szülők :P Meg kell nekik mondani, hogy leszarod a fiúkat, viszont az agyadra megy, hogy cukkolnak, és ha azt szeretné, hogy beszámolj neki a leendő fiúidról, akkor sürgősen tanuljon meg a te nyelveden komunikálni :) (Persze ezt ennél finomabban is lehet tálalni :P)

2010. jún. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Amikor jó kedvem,ami mostanában sokszor van,hiszen nyár van,akkor viccesre veszem és ne zavar.De pl. tegnap kint voltam 6órán keresztül a haverokkal fél liter vízzel (amiből persze ők is ittak-.-") és amikor hazaértem este nemhogy hagyott volna enni,inni nem,rögtön kérdezték kikkel és hol voltam.Eleve fáradt voltam,mert nem aludtam ki magam:S Szóval tegnap nem vettem viccesre a dolgot.

15/L

2010. jún. 20. 15:53
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez legyen a legnagyobb bajod-_-
2010. jún. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!