Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatál már igazán szerelmes?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatál már igazán szerelmes? Ha igen milyen volt? =)

Figyelt kérdés
én most az vagyok...elképesztő érzés,minden egyes pillanatban mikor vele vagyok,máris minden szép és jó,egyetlen egy csókkal lázba hoz,és mindez kölcsönös.csk úgy izzik a levegő közöttünk.hihetetlen..teljesen kész vagyok tőle,igazából nemis önthető szavakba.
2011. jan. 29. 19:04
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
voltál* bocsi elírtam..:)
2011. jan. 29. 19:05
 2/12 anonim ***** válasza:
48%
miért érdekel másnak milyen volt amikor szerelmes volt??? nagyon unatkozol hogy ilyen értelmetlen kérdéseket teszel fel?? amúgy amit leírtál kb az a szerelem és aki volt már szerelmes az ugyan ezt tudja leírni csak más szavakban....de én azért hozzá tenném hogy amilyen jó érzés, sokkal rosszabb érzés lesz a vége...
2011. jan. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ameddig tartott szép volt, de mikor kiderült, hogy a szerelemtől nem láttam azt, hogy ő nem így érez és vége lett a kapcsolatnak az kib@szott sz@r volt.
2011. jan. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Most még jó és szép minden, de majd rájössz, ha vége lesz, és akkor koppansz egy nagyot. Hidd el, eljön majd az idő, amikor le is köpitek egymást, de kívánom, ne legyen igazam.


:)

2011. jan. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

most is az vagyok :)

nagyon jó érzés, mer szeretem a lányt, és tudom hogy őis engem :)

15/f

2011. jan. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
Jajj és akkor most ne legyen szerelmes mert egyszer vége lesz??? Ennyivel ne egyél mert úgyis kijön belőled, ne szüless meg mert úgyis meghalsz. Élvezze ki amég szép és jó aztán majd ráér szomorkodni ha tényleg vége. Amúgy énis szerelmes vagyok. :D
2011. jan. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

hát te tényleg nagyon nem tudsz mit kezdeni magaddal...ahelyett, hogy inkább az illetővel lennél, vagy a barátaiddal.

am jahm, voltam. akkor jó volt, de azóta bánom. majd fogod te is.

2011. jan. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
nem arról van szó, hogy ne élvezze, de mért ezen az oldalon élvezi? mért nem az életében? az ember az ilyesmit a barátaival beszéli ki, meg a szerelmével. itt senkit nem érdekel, hogy ő most épp szerelmes. szép és jó dolog, amíg tart, ezért ki is kell élvezni, de ismétlem, nem itt.
2011. jan. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

igen, most is :)

másodjára vagyunk együtt, már egyszer szakítottunk. vagyis, ő velem. de szépen, basszus, még az is szép volt, mikor elhagyott. na de a lényeg, hogy rengeteget tanultam belőle, meg a külön töltött fél év alatt is, és most már sokkal okosabbak, harmonikusabbak és persze szerelmesek vagyunk.

L.18

2011. jan. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
jaj most miért kell ilyen illúziórombolónak lenni...attól még hogy rossz kedvetek van...szerintem létezik olyan hogy örökké tartó szerelem,dehát ezt mindenki másképp fogja fel.egyébként csak azért írtam ki mert most épp nem volt mellettem senki,mert ma már találkoztam vele is,és egyszerűen kíváncsi voltam nektek milyen/milyen volt.de midegy valójában.nem kell veszekedni:)világbéke!XD
2011. jan. 29. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!