Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítsak? Mi legyen:S?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak? Mi legyen:S?

Figyelt kérdés
Utolsó barátom óta nem tudtam senkivel sem komoly kapcsolatot kialakítani,sok fiú próbálkozott de mindet idegennek éreztem.Viszont most megismertem egy fiút,aki ledöntötte a falakat és érzem,h vele nagyon jó és komolyan gondolom, és közel engedtem magamhoz és nem gondolok rá,h szakítanék vele.minden jó. Viszont van egy fiú,aki mindig is vonzott,de sosem volt köztünk semmi,valami tudat alatt vonzz benne. nem tudom megmagyarázni.Egyik nap picit sokat ittunk és egész este ölelgettük egymást,de amúgy józanul is ez van.érzem rajta is,h amikor meglát,valami van a levegőben,csak ez általában amikor iszunk még jobban ki jön belőlünk.kicsit zavaros. Mással ilyet nem csinálnék! nem tudom mi oka lehet... lelkiismeret furdalásom van,mert szeretem a barátomat és akkor nem értem miért csináltam ezt. Ez azt jelenti,h akkor mégsem szeretem úgy,ahogy kéne és jobb lenne még most szakítani? Amúgy egy hónapja vagyunk együtt,elég friss. Tudom erre nekem kell rájönni,de jól esne kívülálló tanácsa,véleménye.
2011. jan. 29. 16:13
 1/10 anonim ***** válasza:

Egy dolog lebegjen a szemed előtt!


Az , hogy boldog légy! Azt válaszd akivel ugy érzed, hogy boldog leszel!

Vannak akik a 20. emberben találják ezt meg, van aki a 2-ban. Az a lényeg, hogy akinek megengeded azt, hogy veled legyen azt ismerd meg, és amíg nem ismered nem szabad szeretned mert nem éri meg...

2011. jan. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat! de nem tudom,hogy miért vannak ilyen érzéseim egy másik fiúval kapcsolatban. egészen más érzések,mint a barátommal kapcsolatban. nem akarom elrontani ezt a kapcsolatot..:(
2011. jan. 29. 16:22
 3/10 anonim ***** válasza:

Én nem dönthetek helyetted!


Gondold végig, hogy a hátralevő életedet a jelenlegi párod mellett szeretnéd leélni? - Nem hiszem....hosszú távon nem fog menni, és jönnek majd a szomorkás időszakok, hogy dejó lenne most a másikkal, vajon mit csinálhat???...óó de már elcsesztem mert másik csajjal jött össze....

2011. jan. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem tudom abba nem gondoltam bele,h a mostani mellett éljem le az életem,hiszen eléggé friss kapcsolat,de megvan benne minden és nagyon fontos nekem és el tudnám vele képzelni mindenhogyan az életem,csak az,h más így vonzzon,az érthetetlen és nem tudom van -e ilyen...
2011. jan. 29. 16:36
 5/10 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne ilyen?

Butaságokat beszélsz...

Csak akkor maradj vele, ha őszintén szereted őt, és nem csak megjátszod! És nem csak nekünk meg magadnak akarod bemesélni, hogy "jajj de szívmelengető kapcsolatban vagyok".

2011. jan. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem,most még tényleg úgyérzem,h minden jó,mivel tényleg hosszú idő óta ő került a legközelebb hozzám,csak úgyérzem,h lelki megcsalás az ami azzal a másik fiúval történik érzelmileg.
2011. jan. 29. 16:47
 7/10 anonim ***** válasza:

Ahogy kivettem a szavaidból, nagyon is jól tudod már arra a választ, hogy mit fogsz tenni, hiába fecsegek itt bármit!:)


Szóval maradj akkor a jelenlegi barátoddal, a másik fiút meg mihamarabb építsd le, és próbáld kiverni a fejedböl őt mint pasit!

2011. jan. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm,h válaszoltál és adtál tanácsot. remélem ki tudom verni a fejemből. ha meg nem sikerül,akkor egyértelmű mi a következő lépés.
2011. jan. 29. 16:57
 9/10 anonim ***** válasza:
jácint, kérdezd a feleki kamilt
2011. jan. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem az a kérdés kivel tudnád leélni az életedet, hanem az, hogy ki nélkül nem..

Ezt gondold végig és ahogyan jónak érzed. Mert mint elöttem is mondták mi nem dönthetünk helyetted..

Sok sikert..L/14

2011. jan. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!