Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen Érzés a szex?

Figyelt kérdés
16/f vagyok.rengetegszer adódott már olyan helyzet hogy elveszithettem volna,de valamiért nem.egyszóval milyen érzés?gondolom jobb mint a maszturbálás,de kb mennyivel?részletes információkat szeretnék
2011. jan. 27. 18:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
jó. részletesen? elég jó.
2011. jan. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
de kb mihez hasonlitható?bizsereg közbe az ember farka?vagy milyen,szűz vagyok még.szóval bocs hogy még ebben a témában tudatlan vok :S
2011. jan. 27. 18:38
 3/13 anonim ***** válasza:
Mennyivel? Sokkal. De a szexben nem az a legjobb, ha elveszíted a szüzességed. Nem erről szól. A párodról, a kapcsolatotok testi megnyilvánulásáról, az egymásnak (!) való örömszerzésről.
2011. jan. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Olyan mint csokit enni, csak jobb.
2011. jan. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
tudom hogy nem arról szól,azt mondtam hogy még szűz vagyok,nem azt hogy nekem a szex azt jelenti hogy elvisztem
2011. jan. 27. 18:41
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem meg semmi extra...nem jobb mint enni vagy aludni. Túlmisztifikálják ezt a szex-dolgot.
2011. jan. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az a jó a szexbe amikor csunyán bevágod a lompost ! Amikor nyáron 40 fokba összeér a csajjal az izzadt büdös rothadt testetek és ... kb ennyi...télen azé nem szoktam szexelni me összemegy a pcsöm !
2011. jan. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet elmondani :D. Mit érsz a szavakkal? Próbáld ki és megtudod.
2011. jan. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Rettenetes!

So-ha, de so-ha ne a-karj szek-szel-ni!!!!!

2011. jan. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

bizsereg???? Az agyad esetleg!

mé bizseregne? ez nem guminő, amit lehet rezegtetni...XD

szánalmas vagy.


"rengetegszer adódott már olyan helyzet hogy elveszithettem volna"


ez egy nagy kamu. Most kit akarsz átverni?



am első alkalommal nem nagy durranás, be leszel sz*rva, a legvastagabb gumit veszitek majd, és gyakorlatilag semmi extrát nem érzel, a csaj meg full száraz lesz.

aztán később...ottkezdődik a SZEX! gumi nélkül, és jónedves punciba,,,,,nah az a leírhatatlan.

2011. jan. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!