Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent ha egy fiu igy* nez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha egy fiu igy* nez?

Figyelt kérdés
* van egy fiu,es miiindig amikor meglat eloszor a szemembe nez, majd 'le' (semmi mosoly) es elforditja a fejet?
2011. jan. 27. 14:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tetszel neki, nagyon is, de bizonytalan kissé, hogy neked tetszik-e ő. Ha tetszik, mosolyodj el, s akkor ő is el fog.
2011. jan. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem fogok... baratnoje van.
2011. jan. 27. 14:38
 3/12 anonim ***** válasza:
Akkor pedig lehet, hogy a barátnője miatt bizonytalan, s ezért nem mosolyog rád, csak megnéz.
2011. jan. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Szoval... nem volt baratnoje(egy jo ideig), de a fiu nagyon 'szegyenlos' es batortalan, es en is az vagyok. Az a velemeyem,hogy ne a lany 'kozeledjen'...

Amugy mindig kerdezte a baratnomtol,hogy mit csinalok...stb. Es tenyleg, en nem ertem.

2011. jan. 27. 14:41
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak elmosolyodsz, az még nem jelent kezdeményezést, pusztán "sárga villogót" adsz neki, bátorítod, hogy kezdeményezzen. Főleg ha egyébként is bátortalan, nem fog közeledni egy olyan lány felé, aki komoly arccal néz vissza rá. Szeretnéd, hogy megismerkedjen veled? Akkor kell az a mosoly, hogy végül zöld utat kapjon!
2011. jan. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Es, mondjuk,hogy nem erez semmit... csak "leoltom" magam elotte...
2011. jan. 27. 14:45
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem is érezhet semmit, hogy ha még nem ismer téged, de az szinte biztos (értsd: 95%), hogy tetszel neki.

Fiú vagyok, úgyhogy nagyon jól tudom, hogy ok nélkül nem szoktunk nézni, szemezni lányokkal. Az ok pedig: tetszés, szimpátia.

Szóval nem veszthetsz semmit, s legalább elmondhatod, hogy te mindent megtettél - ha ő a mosoly után sem fog lépni az ügy érdekében, hát lelke rajta.

2011. jan. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Oke. Koszi a valaszokat. :)
2011. jan. 27. 14:50
 9/12 A kérdező kommentje:
Amugy tudom,hogy nem erezhet semmit, mert tenyleg nincs hogy.
2011. jan. 27. 14:50
 10/12 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen! Majd írd meg, hogyan alakult a dolog!


Sok sikert!

2011. jan. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!