Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért vagyok ilyen? Van még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért vagyok ilyen? Van még itt olyan aki nem szereti az ékszert?

Figyelt kérdés
Azért nem merek atlétát hordani mert félek ha a pasim meglátja h szeplős a vállam akk kiábrándul belőlem vagy valami ilyesmi!!Meg az anyajegyeimet sem szeretem!!Nem tom mért!!Meg van itt még valaki olyan aki utálja az ékszereket???Én utálom nem hordok semmijet!Ti??
2011. jan. 27. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Hülyeségek miatt aggódsz. Ha szereted téged, szép vagy, mindened kívánja. Minden ékszer más egyébként.
2011. jan. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Feleslegesen stresszeled magad, unatkozol?
2011. jan. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én sem hordok ékszereket, de nem utálom.
2011. jan. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A szeplő szerintem gyönyörű nagyon sok esetben,nemrég meg egy csupa anyajegy fehérneműmodellt láttam ,talán intimissimes.Az ékszer nem rajtad nő,én nem aggódnék ezen h valami kórság lenne h nem szereted.
2011. jan. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!Rendesek vagytok!!AM nem unatkozok!!:)Még egyszer köszi mindenkinek!!sziasztok!!!:D
2011. jan. 28. 15:38
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindegyik választ hasznosnak tartom!!Véletlen nyom elsőnél nem hasznost!bocsi !
2011. jan. 28. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!