Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez a mai világban? 2

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez a mai világban? 2

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_.. (első rész)


Szóval:


A mai tinilányok semmivel sem okosabbak vagy érettebbek, mint a régebbiek...egyszerűen fejlettebbek, nagyobb a mellük, sokkal nőiesebb mozgásuk van (a magassarkú miatt jelentősen).

Ez sokak számára azt sugallja h nő...pedig nem az hiszen egy 14-15 éves az még csak kislány.

Nem az a gond ha van fiúja, hanem h egyből pasim van és kuffantani akarok, mert...sokan bedőlnek ennek.

Előbb tisztába kell lennie egy ennyi idős kislánynak a saját testével aztán a másikéval.

És hangsúlyozom: a sok hülye írja a bölcességeit gyk-n meg más oldalakon, meg mondja is mert ő felnőtt a bölcs, az érett aztán csak annyi h nagy a szája...az ilyen idióta nem fogja föl, hogy egy gyerek az komolyan vesz olyan dolgokat amiket egyáltalán nem tud kezelni, értelmezni...

Bölcsesség és érettség tapasztalásból lesz!

Én is ku..rva sok mindent tudnák mondani a házasságról, de közben fogggalmam sincs róla, mert nem vagyok még házas.


Lényeg a lényeg: sokan sokszor sokat akarnak és angyot mondani...de ez sokszor inkább árt mint használ.

Gerjeszt dolgokat...


Üdv :)


2011. jan. 27. 01:03
 1/2 anonim ***** válasza:

De most komolyan kit érdekel ez? Valahol olvastad ezeket és most bölcs vagy?

Amugymeg mindenki tudja hogy a média által irányitott birkák vagyunk. Nemlehet semmit se tenni ez ellen, ez van.

Meg nem értem mi bajod van azzal hogy ilyen korán kezdik... meg táncsak nem olyan rossz nekik. Hol a probléma ?? Téged máshogy nevetek és most irigy vagy mert lemaradtál a jóbol ??

Bocs télleg hogy ilyen hangnemben kell beszélnem, de a 2. ilyen jellegü postodhoz mar nembirtam ki hogy ne irjak valamit...

2011. jan. 27. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem igaz 1. mert igenis lehet tenni a média elleni szennynek. Mondjuk úgy, hogy van kikapcsoló gomb a távkapcsolón:)

Azt meg nekem ne mondja senki, hogy az normális mikor általános iskolások úgy vannak öltözve, mintha nem is suliba hanem valami utcasarokra mennének.sőt még úgy is vannak kisminkelve. Ilyen az én időmben nem volt, pedig még csak 18 vagyok.Meg mikor idősebbnek akarnak kinézni ( ami általában sikerül is ).

2011. jan. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!