Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha 2 éve van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha 2 éve van barátom, de más is tetszik mellette?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki már kb. 5 éve tetszik, de eddig nem mertem hozzá közeledni, mert ő az a tipikus rossz fiú külsőre és belsőre is. A nővérével mostanában kezdtünk nagyon jóban lenni, feljárok hozzájuk, együtt bulizunk (a sráccal is) és múltkor is egy ilyen buliban (ahol a barátom is ott volt) nagyon jól elvoltunk a sráccal, együtt ittunk, félre vonultunk beszélgetni (és tényleg csak beszélgetni), folyamatosan ölelgetett meg puszilgatott, amikor senki nem látta. Később amikor táncoltam a nővérével, elmondta a csaj, hogy már régóta én is bejövök neki meg milyen jól összeillenénk és amikor elmeséltem, hogy én is így érzek, akkor jött oda a srác, hogy meg akar hívni még egy italra. Felmentünk ketten a színpad mögé, ahol a büfé volt, becsukta az ajtót és mire feleszméltem már azt vettem észre hogy megint a karjaiban vagyok. Nem csinált mást csak adott egy puszit az arcomra magához ölelt és hozzám bújt (de nem úgy mint aki egyből az ember bugyijában akar lenni, hanem mint aki tényleg szerelmes és az az érzésed, hogy örökké így maradtok) Éppen el akartam mondani neki, hogy mennyire és milyen rég óta szeretem, amikor benyitott a barátom. Nem volt mérges vagy csalódott, de a srác amint észre vette elengedett, utoljára még rám mosolygott és kiment. Azóta az este óta nagyon hiányzik és most már nem is akar köszönni sem. Tényleg olyan volt, mintha elbúcsúzott volna.

Én nagyon szeretem a barátom, de már kb. fél éve nem érzek iránta mást csak szeretetet, de szerelmet már nem. Viszont akit igazán szeretek, annak már van barátnője és a legrosszabb az, hogy többször láttam már őket együtt, de nem úgy néz rá ahogy azon az estén rám. Mit csináljak? Nem akarom 3 ember életét is tönkre tenni, mert a barátom is még 2 év után is ugyanúgy szeret mint a legelején, a srác barátnője is nagyon szerelmes és nem tudom hogy ő mit érez igazán.

Nem tudom fel merjem-e adni a biztosat (ami egy hosszútávú, nyugodt kapcsolatot ígér), a bizonytalanért.

A mostani barátom mellett nyugodt, csendes életem lehet, a másik fiú mellett az egész élet egy pörgés lenne és sosem unatkoznék, de az ő szándékait nem ismerem.

A fiú nővére szerint egy próbát megérne.

Mit csináljak? Hagyjam ott a mostani barátom és próbálkozzak a srácnál?

Szeretem és tisztelem annyira a barátom, hogy nem csalnám meg még a másik sráccal sem és csak azután próbálkoznék komolyabban, ha már vele vége.

Én 18/L

Barátom 22/F

Srác 19/F


2011. jan. 26. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
hagyd el a barátodat, és menj a sráchoz . Úgy is tudod,hogy azt kell tenned. :/
2011. jan. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam el, mert este van és fáradt vagyok, de a kérdésben ott van, hogy 2 éves kapcsolatban vagy meg másik fiú is tetszik. Vagy szakítasz a pároddal mi előtt helytelenül cselekszel vagy a párodat választod. Legyél hűséges, ne lépj félre.
2011. jan. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem (de ez csak az én magánvéleményem) ha most elhagyod a "rosszfiúért" azt, aki tényleg (ismer, és ennek ellenére is) szeret téged, marha nagy baklövést követsz el. A döntés viszont csak a tiéd...
2011. jan. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Funktasztikus ***** válasza:
Hagyd el hidd el csak jobb lesz
2011. jan. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%

Ha nem vagy szerelmes a barátodba, akkor mi értelme a kapcsolatotoknak? Igen nyugodt,biztonságos, unalmas élet. Fiatal vagy még, biztosan ezt szeretnéd?

Nekem volt egy másfél éves kapcsolatom. Elmúlt a szerelem a részemről, de a srác ugyanúgy szeretett engem még mindig mint az elején. Elhagytam, igaz nem volt könnyű, de egy percre se bántam meg. Van esélyem arra, hogy megtaláljam az igazit. Sőt, ha megtalálom, együtt lehetünk, mert nincs egy többéves kapcsolatom amiből nem tudok kilépni.

Hidd el, ha nem vagy már szerelmes csak rosszabb lesz a helyzet. Egy idő után már nem is fogod kívánni, sőt a végső eset az amikor már elkezded utálni magadat is és őt is. Lépj ki ebből a kapcsolatból szerintem.

Ne félj attól, hogy egyedül maradsz, annak is vannak előnyei, és előbb-utóbb megtalálod akit keresel.

A másik srác pedig megér egy próbát, bár elég bonyolult a helyzet, szerintem beszéld meg vele a dolgokat.

2011. jan. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

hiába van nője, attól még ne hülyítsd a barátodat, ha nem tudod szeretni szerelemmel, akkor maradj egyedül, vagy keress mást, de egy harmadik pasit

azért nem jött veled össze az új, mert látta, hogy nem szakítasz a pasiddal, de lehet tényleg csak megdugni akar

lehet te se szereted őt, csak tetszik, meg az hogy vonzódik hozzád

valami hinyzik a mostani kapcsolatból?

mért szerettél ki a pasidból, csak úgy vagy a másik pasi miatt?

hogy esne neked, ha a párod vele ugyanezt csinálná, vagy nem lennél féltékeny mert nem szereted? Nem sajnálod h esetleg fáj neki? És a pasid szeret téged szerelemmel?

Esetleg próbáld meg megszeretni, de ne csald meg akkor ha vele maradsz

nem éri meg rossz pasikkal összejönni

becsülni kell a jó embereket

néha a ragaszkodás erősebb, mint egy fellángolás

majd ha elveszíted azt akit szeretsz, akkor döbbensz rá igazán, h mennyire is volt fontos ő neked, és hogy mennyire volt érdemes a másikért feladni őt, aki lehet h eldob téged

ilyen gyorsan becsajozott, akkor neki csak nő kellett, különben várt volna rád

2011. jan. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!