Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aggódva kérdem, belehalhatok-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aggódva kérdem, belehalhatok-e ebbe a nagy szenvedésbe?

Figyelt kérdés
Egy viszonzatlanul szerelmes gimnazista ír Önöknek, akinek ideálja a legrendesebb, a legcsinosabb osztálytársnője. A baj ott van, hogy ez a legcsodálatosabb nő nem engem szeret, hanem félreértést kizáróan mással szimpatizál. Szívbemarkoló fájó érzés naponta együtt látni őket az iskolában és a vakációban is. Szörnyű érzés fog el, ha szüleinek háza előtt megyek el. Mindig arról fantáziálok, hogy odabent számomra valami elviselhetetlen dolog történik. Aggódva kérdem, belehalhatok-e ebbe a nagy szenvedésbe?
2011. jan. 26. 21:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha csak nem ugrasz le egy tíz emeletes házról, úgy hogy magadhoz kötöztél egy hűtőt, ami éppen hogy a ház szélén lóg, így a legkisebb lökésre is le esik, de pont úgy ugrasz hogy rád essen, emellett taposó aknákat raktál arra a helyre ahova esel, akkor nem.
2011. jan. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha rágondolsz akkor igen, de nem szószerint értendő. Kösd le magad mással. Az a lány nem hiszem, hogy utánad fog eredni ha olyan dolgokat csinál vele. Nehéz tudom, de más nincs.
2011. jan. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Tisztelt Anonim felhasználó!

Ne izgulj, ebbe nem hallhatsz bele, csak az öngyilkosságba.

Remélem segítettem neked.

Ne legyen önző és próbáljon meg keresni egy másik, lányt, akivel boldog lehet. Próbálkozni persze lehet a lánynál, de ha nem szeretne a maga párja lenni, akkor vegye tudomásul.


További szép napot kívánok!

2011. jan. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de akaratlanul is nagyon mosolyogtam ezen a megfogalmazáson és megszólításon :)

De hogy a kérdésedre is válaszoljak... Nem, nem fogsz belehalni, sokan vannak/voltak még hasonló helyzetben, és mindannyian túlélik/túlélték. Hogyan? A reménytelen szerelem, reménytelenségéből adódóan is, idővel elmúlik. Türelem kérdése az egész, és hogy mennyire tudsz másra gondolni. Próbálj az iskolán belül is másra koncentrálni (pl. tanulás, barátaid... stb.), ha a házuk előtt mész el, próbálj nem benézni, hanem nézd meg mondjuk, hogy a szomszéd kertjében milyen virágok nőnek, vagy milyen kutya van. A lényeg, hogy próbálj ne foglalkozni vele. Előbb-utóbb majd elfelejted, igazából kb. lehetetlen, hogy ne így legyen.

2011. jan. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem kell önzőnek lenni a p..icsába..

Most mit akarsz, ha nem jössz be neki?? Kényszer kapcsolatot??? Legyetek barátok és szeressétek úgy egymást. Lesz még édes sexy nő bőven, akit .........

Remélem segített.

2011. jan. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Azért ne állítsuk ennyire biztosan, hogy ezt ép börrel megúszhatod, mert az orostudomány tud arról, nem is kevés esetben, hogy emberek belehaltak a viszonzatlan szerelembe vagy a csalódásba.

Nem akarom részletezni a dolgot, mert csak megijednél.


A lényeg, hogy próbáld meg elkerülni és mindenképpen keress fel egy szakembert.

2011. jan. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ismerős...nagyon ismerős..... és még itt vagyok!!
2011. jan. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is. A közepében. Valahogy el lehet vele evickélni.
2011. jan. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szegénykém:( Fel a fejjel. Ő boldog és ha szereted, komolyan, igazán, akkor hagyod őket boldognak lenni.

Tanácsom ismerkedj, kezdeményez egy másik valakivel, érdemes a közös ismerősök között, ha ott nincs akkor máshol.

2011. jan. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!