Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még soha senki nem viszonozta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még soha senki nem viszonozta a szerelmemet. Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok. (ne mondjátok, hogy fiatal vagyok még ehhez.) Eddig még csak 2 fiú volt, akit szerettem. Az elsőt 1,5 évig. Most pedig beleszerettem az osztálytársamba, akit már eléggé rég ismerek.(itt lakik a közelbe). Tök rendes velem, meg minden, de valahogy mégsem érzem azt, hogy Ő úgy nézne rám, mint én rá.

Olyan rossz, hogy egy fiú se érzett még irántam szerelmet, vagy ilyesmit. Pedig mindenkivel közvetlen vagyok, főleg azzal, akit szeretek.

Mit tudnék ez ellen tenni?


2011. jan. 26. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pedig túl fiatal vagy még ahhoz, hogy ilyesmi miatt aggódj. A korodbeli fiúk is éretlenek, a legtöbbjük azt se tudja mi az a szerelem.
2011. jan. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18 éves vagyok, tudom...fiatal vagyok, de az ilyen korodbeli fiúknak nem tartozik a szótárukhoz a szerelem... nekem sem tartozott, ma már igen
2011. jan. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

14-16 éves fiúk 90% -ának a számitógépe vagy a focilabdája a szerelme :P

18+ -os fiúknak meg az autójuk :)

Ez ellen nincs mit tenni , bár később az autót még le tudod küzdeni , ha elég szépek a melleid :D

2011. jan. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
MENJ PLASZTIKAI SEBÉSZHEZ:D:D
2011. jan. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az enyémet se viszonozta még senki...

20/L

2011. jan. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!