Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálhatja, amit csinál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálhatja, amit csinál?

Figyelt kérdés

Volt párommal elég csúnyán váltunk el, saját hibánkon kívül, ő úgy döntött, nem kér a zűrös életemből. Utána egy ideig alig beszéltünk, ha beszéltünk csak veszekedés volt. Mostanság újra chatelünk, de vannak napok, amikor ráírok, és minden reakció nélkül lelép, vagy alig-alig válaszol. Máskor nagyon jól elvagyunk, mint annak idején, poénkodunk, hülyéskedünk.

Nála már rákérdeztem, azt mondta, hogy a történtek miatt ilyen, meg azért, mert ő világ életében ilyen volt, csak akkor oldódott kicsit, amikor engem megismert, most újra visszahúzódott. Igazi barátai nincsenek, velem beszél még így is a legtöbbet, az elmondása szerint, közeli barátjának tart. Írta, hogy sajnálja hogy nem keres, de ő ilyen, és a történtek még segítették is.


Szerintetek igazat mond, vagy csak így akar lerázni? Mert elég kellemetlen, hogy ráírok, és csak lelép, vagy ritkán válaszol.


2011. jan. 26. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:
nemtudja mit akar
2011. jan. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vagy tényleg nem tudja mit akar.

Vagy már nem "kíváncsi rád" azonkívül se,hogy nem vagytok egy pár.. De nem mondom,hogy teljesen 100%


A volt barátom a kapcsolatunk "vége felé" ezt csinálta,volt,hogy lelépet mikor ráírtam,1-2 óra múlva válaszolt,aztán alig akar válaszolni.Vagy szimplán vissza se írt még annyit se,hogy szia..Mert nem érdekeltem..


Gondolj bele.. Rád ír valaki aki nagyon nem érdekel,úgyse te is próbálod lerázni,nem írsz vissza,vagy épphogy alig,alig visszaírsz..

2011. jan. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azért nem gondolom, hogy le akar rázni, mert akkor nem poénkodnánk, amikor válaszol. Ma pl rámírt, ő, saját magától. Illetve a telefont se venné fel. Ha le akarna rázni, akkor egyáltalán nem foglalkozna velem. Így viszont, van, hogy 1-2 órát beszélünk, igaz 10 percenként válaszol, de ökörködünk. De lehet csak én értelmezem félre a dolgokat :(
2011. jan. 28. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!