Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért? (mély gondolatok? )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért? (mély gondolatok? )

Figyelt kérdés

Látta valaki az "Up in the air" filmet? Ki mit gondol(ha nem is látta): mi ér többet a családi kapcsolatok vagy a munkahelyi sikerek? Ismertek olyan embereket, akik csak a munkájuknak élnek?


Meddig lehet pasi vagy csaj nélkül bírni(nemtől függően:))?


2011. jan. 25. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Ismerek olyat, aki össze-vissza repked a világban és neki pl minden földrészen van egy nője, de ennyi. Ugyanakkor élvezi.
2011. jan. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tényleg komoly gondolatok. Igazából pl egy római katolikus pap szeretettből lemond a párkapcsolatokról Isten kedvéért.

Élethelyzettől függ. Én pl egyedülálló vagyok most már egy jó ideje, jó lenne egy barátnő de nem sürgetem. Egyedül is meg kell állni a lábunkon. Különben is a jó dolgokra várni kell---- azt szokták mondani. A karrier miatt én nem feltétlen mondanék le a párkapcsolatról, inkább legyek boldog és szegényebb mint gazdag és magányos.

2011. jan. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Itt nem a gazdagságról van szó. Az ismerősöm bejárta a fél világot a munkájából kifolyólag, ezt család mellett nemigen tudná megtenni, mert egy-két hetet van itthon kéthavonta. Ez pedig olyan lehetőség, ami nem nagyon adatik meg bárkinek, tehát megértem ha valaki beáldozza ezért a családi életet.
2011. jan. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

munka, pénz, barátok, karrier, önkifejezés.... nem érnek semmit.

csak az igazság, a harc, ez a lényeg.

2011. jan. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

17:07-es válaszolóval értek egyet. Minek élni egy ilyen lehetőséggel, ha nincs egy család, akiknek ezzel boldoggá teheted az életét? Ha nincs egy stabil közeg, ami vár? Bár tény és való, hogy vannak ilyen emberek, de én túl családközpontú vagyok ahhoz, hogy így boldog lehessek. Mellesleg vannak olyan nők, akiknek bőven elég, egy ilyen kapcsolat és közben nem érdekli, ha a férfi szeretőket tart erre-arra, és ő is elszórakoztatja magát. Talán még nagyon ritkán hűséges kapcsolatban is kibírják bizonyos emberek így. Kinek milyen a szájíze =)


Én jelenleg egy éve vagyok tartós kapcsolat nélkül, hiányzik, de elvagyok. Táncolni kezdtem, fellépésekre járok, tanulok és ismerkedek, aztán majd lesz valami, remélhetőleg most már ténylegesen tartós.

20/l

2011. jan. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!