Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

szinte minden barátnőmnek van pasija, vagy ahogy szétnézek mindenkinek van valakije, csak nekem nincs

én nem kellek senkinek:S miért van ez?

pedig már szűz sem vagyok, meg azt mondják h szép vagyok, de ha szép lennék akkor lenne pasim:S

15/L


2011. jan. 24. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
mert rusnya dög vagy, nem kellesz senkinek és senki nem meri a kétségbeesett pofádba mondani. ne vinnyogjál a gép előtt, mert csak még szánalmasabbá tesz, mint amilyen most vagy. egy nyálverő, amerikai szemét által összefikázott agyadat kiüríthetnéd és beleverhetnél némi észt is, ha önbizalmat már idegenektől akarsz szerezni. ha 15 éves korodig már nem kellettél senkinek, akkor az elkövetkezendő 60 évedet is magányos nyomorékként kell leélned. megérdemled.
2011. jan. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha még szűz lennél és nem egy kiélt qrva, akkor lehetséges hogy lenne csávód :D


amúgy meg, biztos lesz majd olyan srác akinek bejössz, maximum nem most.

2011. jan. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

mennyire tahó emberek ülnek a gép előtt...

15 évesen nem fogsz a korodnak megfelelő normális fiút találni, az idősebbeknek pedig még fiatal vagy, szerintem ezért.. én 19 évesen minimum 17 éves lánnyla kezdenék ki persze ha nem lenne barátnőm.. próbálkozz 17 18 évesek társaságában

2011. jan. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Biztos kellesz vkinek, csak nem veszed emberszámba, mert csúnya.
2011. jan. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!