Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zaklat a volt barátom, és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zaklat a volt barátom, és nem tudom mit tegyek ellene. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Több mint 5hónapig voltam együtt a barátommal, 3hete szakítottam vele,mert nem bírtam mellette, csak birtokolni akart.Nem volt vele jó a kapcsolat csak veszekedtünk.Én őt nem zaklattam de az anyja felhívott hogy ne zaklassam, se telefonon se interneten de p folyamatosan írogat mindenhova, már nem válaszolok rá, volt ahol letiltottam, de például iwiwen nem tudom letiltani.Pedig ott jelentettem mégsem jártam sikerrel.

Folyamatosan hívogat nem csak engem hanem anyukámat is, a telefont nem vesszük fel.

De ma eljött hozzánk, nem mentem ki a kerítésen keresztül beszélgettünk de anyukám kijött, mondta neki hogy értse meg hogy nem szeretnék tőle semmit, ő viszont mondta engedjük be meg mondta biztos van bent valaki azért nem engedjük be.

Anya végül bejött és én is beakartam jönni de az ajtón a kezét benyújtotta hogy ne tudjam becsukni, úgy jött anya ki és rákiabált.Akkor megijedt és kihuzta a kezét, és onnantól már bejöttünk.Ő pedig elment.

Azóta már nem volt semmi hívogatás, de félek hogy lesz még.

Mit tegyek??


2011. jan. 24. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Valahogy muszáj ekoptatnod, szólj az anyjának, ha nem én feljelentené! Vagy anyukáddal beszélj és kérj tanácsot tőle!
2011. jan. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

biztos van bent valaki? és? mi köze hozzá? én a helyedben azt mondtam volna, hogy igen, van, az új pasim, te meg lekophatsz mert semmi közöd hozzám...


egyébként tudom, milyen, engem is zaklatott az exem 2 hónapig a szakítás után... megfenyegettem feljelentéssel, utána abbamaradt a hívogatás, iwiwről meg töröltem magam


neked annyi nehézség van, h egy helyen laktok, én el is költöztem onnan, így nem tudott zaklatni...azt tudom neked mondani, találj ki magadnak egy új pasit, valami tökéleteset és terjeszd el, hogy a fülébe jusson...hátha akkor leszáll rólad, ha látja, hogy "túlléptél rajta"


21/L

2011. jan. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem egy helyen lakunk
2011. jan. 24. 18:45
 4/8 anonim ***** válasza:
Legközelebb legalább csapd a kezére a kaput.
2011. jan. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
elnézést...azért gondoltam, mert odament hozzátok... akkor közel lakhat...mindenesetre én úgy elköltöztem, hogy csak a várost tudja, de sosem találna meg, h azon belül hol...
2011. jan. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"de sosem találna meg, h azon belül hol..."


Hát erre ne vegyél mérget. Jártam én már nagy városokban és véletlen találkoztam olyan volt osztálytársammal akit már 10 éve nem láttam.

Véletlen mindig van. Pont arra jársz amerre ő.

2011. jan. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a lényeg, h direkt nem találhat meg, nem jöhet a lakásomra zaklatni :) a városban hamar lerázhatom
2011. jan. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyen pasim, 19 éves voltam amikor szakítottunk és 2 és fél évig jártunk előtte. Egyfolytában hívogatott, sms-eket küldött, az utca végén járt, hogy ne tudjam elkerülni, amikor arra megyek. Ráadásul eléggé hirtelen természetű srác volt és 3 évvel idősebb nálam, és hát volt amikor sokat ivott. Nagyon féltem tőle, eleinte nem, de néhe nagyon goromba sms-eket írt és fenyegetőzött, már teljesen ki voltam borulva. Amikor egyszer így odajött a házunk elé és csengetett, én már nem is akartam kimenni, akkor anyukám kiment és közölte vele, hogyha most nem megy el azonnal és még egyszer idejön, felhív vagy sms-t küld, akkor feljelenti a rendőrségen, meg vannak az sms-ek és benne van a telefonomban (meg anyukáméban is) hogy hányszor hívott egy nap. Azóta nem láttam...
2011. jan. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!