Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önbizalom = vonzerő?

Figyelt kérdés

21 éves srác vagyok, elég kevés önbizalommal. Ennek az az oka (mármint az önbizalomhiánynak), hogy a suliban (általános utolsó évei, és a gimiben) nagyon sokat piszkáltak a kinézetem miatt, mondjuk csak a fiúk. Igaz ami igaz, nem voltam egy tipikus "helyes" tizenéves, mert egyrészt eléggé pattanásos fajta voltam, meg nem épp divatosan öltözködtem...

Mostanában már nagyon sokat adok magamra: járok kozmetikushoz, vasalom a hajam, ízléses ruhákat hordok, stb. Sajnos az önbizalomhiány még megvan. Ha megyek az utcán, vagy utazok a villamoson, és meglátok egy szép lányt, rá se merek nézni... Ha valakik nevetnek, azt hiszem, hogy rajtam van valami, ami ilyen mulatságos.

Viszont néha van olyan (általában amikor jó a hanglatom - ez is ritka), hogy belenézek a tükörbe, és tényleg tetszem magamnak. Ilyenkor tényleg azt hiszem, hogy én vagyok az egyik legjobb, legjóképűbb fiú a világon. Ha ebben az "állapotban" megyek az utcán, akkor azt veszem észre, hogy a lányok megnéznek, a tömegközlekedésen mellém állnak (de tényleg közel, még ha van hely, akkor is), mellém ülnek, szemeznek velem... Ez természetesen remek érzés, de másnapra általában visszasüllyedek ebbe a reményvesztett állapotba. :S

Köszi, hogy elolvastad.


2011. jan. 24. 16:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Az eredeti kérdésedre a válasz: igen.
2011. jan. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, és ne vasald a hajad.
2011. jan. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. jan. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül. Láttam már olyan embereket mindkét nemből, akik jobban jártak volna kevesebb arccal. Erre kitűnő típuspélda, mikor egy teltebb lány nem az alkatának megfelelő ruhát vesz fel (gondolok itt az annyira feszülős kidobós csili-vili toppokra, a mik még a tökéletes testű lányokon is csak elmegy, ehhez olyan farmer, amiből a fél farpofája kinn van...).

Kell hogy legyen az embernek önkritikája pozitív és negatív irányban is. Lehet, hogy nálad a kelleténél több a negatív önkritika a kelleténél. A legegyszerűbb, hogy ha van egy lány haverod, akivel őszintén tudsz beszélgetni és megkérdezed hogy lány szemmel mi pozitív és negatív a külsődben. Ezt felírhatod magadnak és később elgondolkozhatsz, hogy miként tudnál még javítani magadon, ha ez megoldható, ha már nem tudsz többet tenni, akkor rossz hangulatodban elolvashatod a pozitív kritikát.

2011. jan. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Valószínűleg igen! Minél magabiztosabb vagy annál nagyobb az esélyed a csajoknál! És a hajad nyugodtan vasald! Nem értem mi a baj azzal ha egy fiú is vasalja a haját...

Mindenkinek szíve-joga, ahogy tetszik.

Hajrá! ;P

2011. jan. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
16:59 milyen igaz!
2011. jan. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Más nevében nem nyilatkozhatok, de nálam igenis sokat jelent és mindig vonzottak a magabiztos pasik. Persze nem ez az egyetlen, ami alapján választok, de sokat nyom a latban.
2011. jan. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

igen

addig fiú maradsz, amíg nincs elég önbizalmad, hogy férfi legyél

márpedig a korodbelieknek, már férfi kell.

és a hajvasalás meg a kozmetikushoz járás meg nem legyen már annak a mércéje, hogy valaki mennyire ad magára...

2011. jan. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2011. jan. 24. 17:31
 10/10 anonim válasza:

érdekes a lányok rólad alkotott képének elmélete

legyél magabiztos és minden oké lesz! ;P

2011. jan. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!