Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Mit szólnátok ehhez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés

Profi fotós vagyok, névjegykártyával meg saját teremmel, ahol végzem a munkám meg régebbi munkáim vannak kiállítva.

Szal nem ilyen szélhámos típus vagyok, aztán mióta az eszemet tudom mindig a szépet szerettem volna megörökíteni.


Természetesen így nőket is fotózok, de általában nem a teljes nőt,hanem csak egy részét, ami úgy igazán tetszett.

Az arcát, a testét, a haját a melleit a nemi szervét stb.

Ez a dolog meg részemről úgy nézett ki, h ha megláttam az utcán és megfogott benne valami, akkor egyszerűen odasétáltam és elmondtam h szeretnék vele csinálni egy sorozatot, mert tetszik rajta ez meg az.

Ez eddig oké, de mondjuk ha a kéz vagy lábfeje vagy a füle tetszett meg akkor nem mertem odamenni, féltem h hülyének fog nézni meg perverznek tart.

Ti mit szólnátok hozzá, ha odamenne egy pasi hozzátok, h profi fotós és szeretné lefényképezni mondjuk a kezetek? vagy a lábatok, mert szép?


2011. jan. 23. 17:38
1 2
 11/20 anonim válasza:
Engem rá lehetne beszélni;) Már régóta szeretném ha fotóznának...
2011. jan. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Na hálistennek vannak értelmes nők is, nem csak félkegyelműek:D
2011. jan. 23. 19:16
 13/20 A kérdező kommentje:

Ezek a szövegek amúgy, bárki vehet gépet, persze 300000 ft gépet csak úgy vehet bárki, meg termet is lehet bérelni meg bla bla bla...persze mindezt majd pár kép miatt..ostobák....

Éreztem, h idióták vagytok, de h ennyire.....

Mondom még jó, h vannak értelmes nők is, akik egy fotózásra való felkérésre nem azzal válaszolnának, h jól arcon verne, na főleg aki ezt mondta az jó nagy ******

2011. jan. 23. 19:22
 14/20 anonim ***** válasza:
az a nő miért ostoba a mai világban, akihez egy ismeretlen férfi odamegy? szerintem jogosan félhet, amilyen szörnyűségek történnek a mai világban.
2011. jan. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

köszönöm hogy egy jó nagy ***** lehetek!

remélem téged is hasonló jelzőkkel látnak el, kérlek, nem így kell keresni az embereket, hogy utcán leszólítják, hanem hirdetésekkel stb. és igen, vannak olyanok (igen jó ismerősöm) aki csak azért vett 400 000(!) ért egy gépet, mert imád fényképezni. persze a természetet. nos tessék.

üdv: egy jó nagy *****

2011. jan. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

a legtöbb lány/nő megijedne attól, ha valaki odamegy hozzá mert megtetszett a keze,lába,stb.... és leakarja fényképezni.

ha meg belemegy mert volt olyan hülye ki tudja milyen helyre viszi el a pasi... a mai világban bármi megtörténhet...

2011. jan. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Arra, h valaki odamegy, normálisan bemutatkozik, és érdeklődik, h esetleg nincs e kedved egy-két délutánt rászánnia egy sorozatra, úgy válaszolnál, h jól pofán vered az csak szerinted normális, szerintem szimplán félkegyelmű vagy.

Meg lehet oldani egy egyszerű nemmel is, aztán ha erősködik akkor kellene....mindegy

Az ismerősöd miért is vásárolt gépet?? mert szeret fényképezni? na hát akkor pont olyan ember, mint én, azaz nem egy átlag ember, egy bárki!

mellesleg nem egy perverz,legalábbis gondolom!

Szal nem értem őt minek hoztad fel példának, láthatod, h egy komolyabb gépe, leginkább olyan embereknek van, akik ezt komolyan gondolják, használják!


A hirdetéses ötletedet meg nem is minősítem, ezt lehetőleg máskor inkább tartsd magadban!

2011. jan. 24. 10:42
 18/20 anonim ***** válasza:

tényleg nem fogtad fel hogy miért írtam példának?!

jó tény, nem ismered, és valóban nem tudhatod hogy ennél az embernél a hóbortok 1-2 hétig tartanak. tehát nem igen gondolja komolyan de teljesen mindegy.

és jó hol is írtad hogy udvariasan bemutatkozol meg ez meg az, és minek neked azok a képek?! legyen mire recskázni. jó, a hirdetéses ötletet akkor ne fogadd meg, nem is állt szándékomba ilyenekkel nyomorítani a fotósok világát mint te.

üdv, többet nem látsz légy boldog.

2011. jan. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Ajj annyira szánalmas vagy, ahogy próbálod megmagyarázni!

Az előbb még a nagy fotós ismerősödről kiderül, h igazából csak egy bohóc!

Szerintem a a kérdésemből már lejöhetett, h nem letámadom a nőket és normálisan bemutatkozok, ahogy a magyarázatot is kezdtem, persze a nevemet nem írtam oda, ezért ne haragudj!


A hirdetős ötleteddel meg ne is próbálkozz, látom nem jött le neked, h miért is beszélsz hülyeséget!

Tudod ebben a szakmában nem úgy néz ki a dolog, h hirdetéseket adunk fel, hanem nyitott szemmel járunk a világban, de ez úgy általában jellemző a fotózásra, vagy bármilyen más művészeti ágra!


De ahogy mondtam, te ehhez ostoba vagy, h felfogd, már a hozzá állásodból lejön,h az érettségidet vetted.


Ja és igen egy fülről készült képre akarom kiverni!

Idióta!

2011. jan. 24. 15:34
 20/20 anonim ***** válasza:

Sziasztok!!


Elég érdekes a dolog innen a màsik oldalròl, mert igenis akkor jò egy fotò , ha azon làtszik a fotòs szàndéka, ehhez pedig néha elég egy fûl is... Egyszer egy rajztanàrom a metròn ment oda egy lànyhoz, akinek az arca szép volt, hogy jôjjôn be a suliba modellnek, azutàn vagy fél évig ezt a lànyt rajzoltuk, de akàr fotòzhattuk is volna.. Szerintem ha egy ilyen kérdéssel odaàllsz egy nô elé, lehet , hogy megijed, de egy tipp, akàr mondd meg neki, hogy hozzon magàval egy ismerôst, baràtot a fotòzàsra, lehet, hogy nagyobb bizalmat keltesz benne! Sok sikert, szép fotòkat kìvànok a portfòliòdba!

2011. jan. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!