Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Mit szólnátok ehhez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés

Profi fotós vagyok, névjegykártyával meg saját teremmel, ahol végzem a munkám meg régebbi munkáim vannak kiállítva.

Szal nem ilyen szélhámos típus vagyok, aztán mióta az eszemet tudom mindig a szépet szerettem volna megörökíteni.


Természetesen így nőket is fotózok, de általában nem a teljes nőt,hanem csak egy részét, ami úgy igazán tetszett.

Az arcát, a testét, a haját a melleit a nemi szervét stb.

Ez a dolog meg részemről úgy nézett ki, h ha megláttam az utcán és megfogott benne valami, akkor egyszerűen odasétáltam és elmondtam h szeretnék vele csinálni egy sorozatot, mert tetszik rajta ez meg az.

Ez eddig oké, de mondjuk ha a kéz vagy lábfeje vagy a füle tetszett meg akkor nem mertem odamenni, féltem h hülyének fog nézni meg perverznek tart.

Ti mit szólnátok hozzá, ha odamenne egy pasi hozzátok, h profi fotós és szeretné lefényképezni mondjuk a kezetek? vagy a lábatok, mert szép?


2011. jan. 23. 17:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Elkuldenem a busba....Menj inkabb prostitualtakhoz.
2011. jan. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
56%
Névjegykártyát bárki csináltathat :D Termet meg lehet bérelni.
2011. jan. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
18%
rögtön dugnék veled...
2011. jan. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nagyon gagyi próbálkozás, szánalmas..
2011. jan. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
88%
egy profi fotosnak, nem tetszik meg a lany keze, labfeje, kormei vagy a kosz alatta...
2011. jan. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Áhh hol, légyszi ne nekem magyarázd meg, h mi tetszik meg egy profinak jó, tudnák neked egy-két olyan fotóst mutatni, aki csak a női kézről,lábról stb-ről adott ki egy könyvet, amiben volt vagy 200 kép.
2011. jan. 23. 17:55
 7/20 anonim ***** válasza:
ha biztosra tudnád igazolni h tényleg fotós vagy, és nem egy szélhámos akkor belemennék
2011. jan. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Szerintem a gépem elég bizonyíték lenne...
2011. jan. 23. 18:03
 9/20 anonim ***** válasza:

szerintem meg bárki megvehet egy nikont vagy egy canont és hozzá objektíveket.. nyilván megijedne egy nő ettől a kéréstől, de lehet hogy jófelé sülne el a dolog. próba szerencse, én azt mondom.

és minden tiszteletem a Művészúrnak, én is egy lelkes kezdő vagyok, és hasonlóképp szeretnék később a szakmában elhelyezkedni :)

2011. jan. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

egy gép rohadtul nem elég.


amúgy ha odajönne valaki hogy szép a kezem és leakarná fényképezni... hmm. megmutatnám neki közelebbről, bár az inkább már az öklöm lenne.

menjenek el az ilyenek a francba.

2011. jan. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!