Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért pontozzák le az embert,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pontozzák le az embert, ha kifejti a véleményét a homoszexuálisokról?

Figyelt kérdés
Szerintem abnormális dolog, és ezt fel is vállalom, de ezen az oldalon mint csak "ilyenek" értékelnék a válaszokat.
2011. jan. 23. 17:05
1 2
 1/14 Moszuke ***** válasza:
7%

azért vagy undorító mert felvállalod.. ha b*zi vagy hát tessék, leszarjuk mit kezdesz magaddal, de tartsd meg magadnak a nemi identitásod.. én se jövök ide, hogy hetero vagyok és büszke magamra, akkor te is kussoljál és legyél magadra büszke csöndben.


ja és persze semmiféle megértést és jogokat meg egyenrangúságot se várj el tőlünk, normális emberektől.

maradjál meg magadnak.

2011. jan. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Félreértettél, haver. Én a jó oldalon állok :D
2011. jan. 23. 17:12
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

Hát jah:D az első valamit benézett:D

Én úgy vettem észre, h a nőknek meg a bu*ziknak mániájuk lepontozgatni az embert, azt hiszik, ha megnyomnak egy gombot akkor most ezzel jól megmutatják.

Pedig semmit nem jelent ez az egész, de hát ez is azt mutatja, h annyi eszük van amennyi látszik:D


Amúgy meg ezt egy melegnek nem fogod tudni megmagyarázni, h abnormális dolog, mert nincs agya hozzá, h felfogja.

Szerintem tök egyértelmű, h a férfi párja a nő nem pedig egy másik férfi.

Mondjuk a leszbiket én se ítélem el, az simán jó:D

2011. jan. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Moszuke: Szövegértés 1-es, leülhetsz. Ő pont arra célzott, hogy akkor pontozzák le, ha megmondja a véleményét a melegekről. Egy szóval nem mondta, hogy meleg. (De lehet, hogy ide jön az 1-es :D)
2011. jan. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Moszuke ***** válasza:

öh. nemtom.. még így többszöri átolvasás után is félre értem:D

hát jó.. leülök inkább:DD

2011. jan. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én nem ítélem el a melegeket, azokat viszont igen, akik divatból "melegednek".
2011. jan. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
52%
Mindig is tudtam, hogy az ilyen homofóbok, mint Moszuke, komplett idióták. :)
2011. jan. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
52%
Egyébként nem akkor pontozzák le az embert, ha kifejti a véleményét a homoszexuálisokról, hanem akkor, ha az illető egy előítéletes, homofób barom. Ezekből jóval kevesebb van, mint azt hinni szeretnék, az ilyen megnyilvánulások pedig minden normális, jóérzésű ember igazságérzetét bántja. Nem mindenki utálja a másikat azért, mert az másképpen éli az életét. Talán neked is ki kéne próbálni, kedves kérdező, milyen az, amikor olyasmiért baszogatnak, amiről nem tehetsz, lehet, más lenne a hozzáállásod.
2011. jan. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
*bántják...
2011. jan. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%
Mert az intolerancia negatív tulajdonság.
2011. jan. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!