Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért akarnak egyböl szexet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fibbrizzo kérdése:

Mért akarnak egyböl szexet?

Figyelt kérdés
3 honapja vagyok a barátnömmel és már nagyon várja hogy mikor leszünk egymáséi .De én nem nagyon lelkesedem érte.Az elözö barátnöm csak azért volt velem hogy gyereke legyen egyszoval kihasznált ,pedig nagyon szerettem .Lehet hogy elment a kedvem az egész szexuális élettöl???Vagy csak tul korai még a barátnöm részéröl hogy eggyütlegyünk?
2011. jan. 23. 13:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2011. jan. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én 23 a barátnöm 21
2011. jan. 23. 13:16
 3/8 anonim ***** válasza:
sztem dugd meg nem korai
2011. jan. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mivan, b*zi vagy?
2011. jan. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ennyi járás után nyugodtan lefeküdhetnél vele. A végén még azt fogja gondolni, hogy nem kívánod, vagy hogy valami bajod van (betegség pl). Beszéld meg vele, mi a gondod, lehet furcsállni fogja először, de szerintem ennyi idősen már megérti, hogy benned ez nyomott hagyott, amit a volt barátnőd csinált. Nem minden lány csak azért fekszik le a barátjával, hogy gyereke legyen. :D Sőt egy 21 éves szerintem még nem akar, úgyhogy ettől nem kell tartanod. Szóval szerintem nyugodtan feküdj le vele, nehogy később gond legyen ebből részéről, majd csak megjön a kedved a szexhez. :D Nem minden csaj olyan, mint az exed.

20/l

2011. jan. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Húzz fel óvszert, ha biztosra akarsz menni, annál jobb nincs, azaz az óvszer használatát te is tudod ellenőrizni, nem úgy, mint pl. a tabiét. 3 hónapig én nem bírtam volna már, csodálom a barátnődet, hogyha szeret és vonzóak talál téged és kibírta hogy ne vesse rád magát. :D Egyáltalán nem korai, hogy együtt legyetek, sőt ideje lenne. Mondd el a barátnődnek, hogy miért nem akarsz vele lefeküdni, vagy hogy csak óvszerrel vagy hajlandó. Valószínű, hogy mentális sérülésed lett az előző barátnőd miatt.
2011. jan. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

gondolom szűz vagy még...

ezzel semmi baj nincs...

ne foglalkozz a többiekkel....csak viccnek veszik....

de nyugi bátran feküdj le vele...

érett ember vagy éled az életed...nem úgy mint a 15 évesek hogy csak most kezdik élni az életet...

te már éled csak nem mész az úton.

feküdj le vele...

bátran...

nem lesz itt semmi baj...:)

25/l

2011. jan. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
aert erdekli ennyire mert kiskoraban leutotte egy hajlektalan es megeroszakolta a sikatorban aztan jott a sas es elment mellettuk de akkor mar nem is volt ott es ezert van a hutoszekrenybe teve
2011. jan. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!