Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csajok olyan huszonéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok olyan huszonéves (afeletti) korban miért alszanak plüss állatkával?

Figyelt kérdés

nekem csak az jut eszembe, hogy oda rejtsék a sexjátékot(vibrátort stb...).

vlkinek jobb/normálisabb ötletet ezzel kapcsolatban van-e?

lakótársam tesz ilyet is hát "furcsa" dolognak tartom.


2011. jan. 23. 12:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Haha. Én is egy plüss báránnyal alszom, és semmit nem rejtek bele. Egyszerűen szeretek valamit magamhoz ölelni alvás közben, és ennek számomra semmi szexuális töltete nincsen.
2011. jan. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én plüss medvével alszom..Bármilyen vicces, cikki..Szeretek valamit magamhoz ölelni, mikor alszok, másrészt pedig ajándék volt, ami jobban mutat az ágyban mint a parfümök közé felrakva a szekrényre..Kit zavar az ott?..Tökéletesen elfér..
2011. jan. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Az kimaradt, hogy L/21
2011. jan. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

akkor lehet, tényleg csak annyi lenne a dolog, hogy perpill egyedül van és nincs kihez bujni, akkor a plüss állatka is megteszi... hát mindenesetre fura, mert hát nem fiatal(persze ez nem utalás a korára), leányról van szó.

úgy emlkészem olvastam vlmit pszihológiai vonatkozást is, hogy ragaszkodással kapcsolatban... csak nem ugrik be mit jelent és mik voltak az okai.

2011. jan. 23. 13:01
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A lányok többsége szereti az ilyen csecsebecséket, főleg ha egy cuki plüssállatról van szó. :) Ha én olyan embertől kapom, aki fontos nekem, jó érzés a közelemben tudni, megölelni, vele aludni, kicsit arra emlékeztet, aki adta. :)

20/L

2011. jan. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van a párnám mellett egy maci, egy leopárd és egy kutya. Azért vannak velem, mert aranyosak:) Úgy jó, hogy nem üres az ágyam, hanem mindig ott "várnak". Gyerekes szokás, de szerintem semmi ciki nincs benne. Bár a szobatársaim nem alszanak plüssállatkával, nekem a koliban van egy plüsspandám.

Ja, és el is nevezem őket!

2011. jan. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én párommal (27/)együtt élek, és van, hogy két kedvenc plüss állatkánkkal (Malacka és egy kacsa) együtt alszunk:D

Ritkán van ilyen, nem vagyunk perverzek, csak olyan aranyosak, hogy néha muszáj őket ágyba vinni :D

2011. jan. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%
Én 19 F vagyok és Koliba 1 plüss macival alszok! :D Na és??
2011. jan. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

hát sok keresés után annyit találtam, hogy:


Kilenc hónapos koruk körül a csecsemők rendszerint fokozottabban szorongnak, ha szüleiktől el kell válniuk. A gyermek elhagyatottság érzése lefekvéskor és bölcsődébe adáskorsúlyosbodhat, és dührohamokhoz vezethet; ez a magatartás hónapokon át tarthat. Számos idősebb gyermeknél egy erre a célra tartott pokróc vagy plüss állat szolgál a távollevő szülőt jelképező "póttárgyként".

2011. jan. 23. 16:16
 10/11 anonim ***** válasza:

Amit te találtál, kérdező, az az átmeneti tárgy fogalma, aminek szorongáscsökkentő funkciója van kicsi gyermekeknél.


De szerintem ezt ne keverd bele a fiatal lányok/ nők alvási szokásaiba. Nekünk szerintem már bőven nem átmeneti tárgy a maci. Én akkor sem szorongok, ha nincs mivel aludnom. Egyszerűen jobb érzés úgy aludni, hogy egy plüsst magamhoz ölelhetek.

Nem kell mindenben tudományos magyarázatokat keresni.

2011. jan. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!