Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem. Miért van ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Volt 2 éven keresztül egy barátom, nagyon szerettem, de sokszor megcsalt, megromlott a kapcsolatunk, így szakitottunk. Ennek már lassan egy éve. Majdnem 4 hónapja van egy másik barátom, akit tényleg nagyon szeretek, meg vele jó minden. De a lényeg hogy a volt barátomnak most lett egy barátnője (ez az első mióta szakítottunk), és ez így engem picit most szivenvágott, nemtudom miért. Pedig eddig 100% osan biztos voltam benne hogy túlléptem rajta. De most igy megláttam hogy kapcsolatban vannak, és nagyon rosszul esett, nemtudom miért. Valószínűleg még nem lennék túl rajta, vagy ez természetes?
2011. jan. 22. 21:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Természetes, ha elmúlik holnapra.
2011. jan. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!