Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen könnyen mondod ki azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen könnyen mondod ki azt, hogy "szeretlek"?

Figyelt kérdés

Csak úgy osztogatod az embereknek, vagy ehhez idő kell?

Sokáig húzod a dolgot, vagy hamar elmondod, ha tényleg így van?

Te mondtad először vagy a párod?

Nemet, légyszi!


2011. jan. 22. 21:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Akit szeretek, annak könnyebben mondom ki hogy "szeretlek" természetesen. Nem igazán szoktam senkinek sem mondogatni, csak barátomnak, meg a legjobb barátnőmnek. Én kimondani elég könnyen kitudom, még ha nem is gondolom úgy, de akkorse magamtól, csak ha mondja nekem valaki és nem akarom megbántani. Nállunk én írtam le legelőször és mondani ő mondta ki legelőször. Ezt naggyából 1,5 hónap után.

17L

2011. jan. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

soha nem mondtam még senkinek. se barát, se család.. persze azért van akit úgy gondolom, hogy megérdemelné, de inkább éreztetem velük, nem mondogatom...

17 , lány

2011. jan. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

1,5 hónap?! De hát az tök sok. Én sose bírom sokáig, én világgá kürtölném. :)

Köszi a választ! :)

2011. jan. 22. 21:20
 4/24 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert van, aki egyáltalán nem mondja, mert nem szereti ezt a szót.
2011. jan. 22. 21:20
 5/24 anonim ***** válasza:
En 2honap utan mondtam neki hogy szeretem de mar 1 honap utan is mondtam volna de szerintem az túl korai lett volna! :D 21F
2011. jan. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

én is hamar szoktam de a mostani bnőmnek 1 hét után mondtam és ő mondta hamarabb..

17/f

2011. jan. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
Én egyáltalán nem mondom ki könnyen!De ha azt mondom akkor azért, mert komolyan gondolom. Egy kapcsolat alatt sem mondom minden nap 5x, de ha rám jön és úgy is érzek, néha egy ölelésnél stb. van, hogy mondom. Úgy gondolom ennek a szónak súlya van és nem lehet csak úgy dobálózni vele. L/17
2011. jan. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Én még soha nem mondtam.

21/F

2011. jan. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:

Én se mondtam még egyszer sem.

21/L

2011. jan. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Attól is függ, hogy hogy mondom és kinek...


Poénból mondtam már csajnak az ismerkedés első vagy második percében is.


Barát-csajnak, inkább olyasmit, hogy "én így is szeretlek", hogyha mond valami rosszat magáról, vagy esetleg én rá.


De barátnőnek úgy, mint "szeretlek" natúrban, komolyan mondva... hát a fene tudja... 1-2 hónap?

2011. jan. 23. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!