Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj az, hogy bízok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, hogy bízok az emberekben?

Figyelt kérdés

Nagyon hiszékeny vagyok, és naív, kezdem úgy érezni, hogy taszítom ezzel az embereket, de főleg a pasikat.

A múltkor is megjegyezte egy srác, hogy inkább elmenekülne tőlem. És tényleg úgy érzem, hogy félnek tőlem a pasik. Hogy változtassak ezeken a dolgokon?


2011. jan. 22. 16:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne bízz senkiben.
2011. jan. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
???
2011. jan. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mennyire vagy naiv? Mert ha egész nap azt fuvolázod, hogy a késes gyilkosok szelídebbek, mint a réti nyuszik, akkor az egy idő után tényleg idegtépő.
2011. jan. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nézd,az őszinte,érzelmes nőktől a pasik félnek és menekülnek általában.nem szabad kiadnod magad,feltárnod az érzéseidet,nem szabad rögtön az elején kiterítened a lapjaidat,mert beléd rúgnak,kihasználnak,átgázolnak Rajtad.Minnél jobb és becsületesebb szeretnél lenni,minnél jobban kiállsz magadért,annál jobban áttaposnak Rajtad.Tanulj meg gátlástalanabbnak lenni,és félretenni az érzékenységedet!
2011. jan. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hazudós pasikat csak taszítsd is el jó messze magadtól!!
2011. jan. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem aztán nem baj, meg szerintem akik kihasználnak, azoknak se nagyon.
2011. jan. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 ess16v ***** válasza:
az nem baj, csak furán hagzik vagy sem, ne bízz feltétel nélkül, és főleg ne mutasd ki már az elején.
2011. jan. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hogy lehet a naivitástól félni?:O
2011. jan. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Könnyen át fognak b_szni, ne bízz senkiben, elsőnél a pont. :)
2011. jan. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem mindig igazam van :D
2011. jan. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!