Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek melyk a rosszab,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyk a rosszab, a lezbikusok vagy a melegek?

Figyelt kérdés
olyan térben kérdezem hogy az emberek hogy fogadják őket, pl tömegben, discoban, vagy csak úgy általánosan.
2011. jan. 22. 11:40
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
78%

genetikai rendelleneséget azokra értem akik tényleg így születnek,és nem a tipikus 14-18 éves korosztályra.

Elég vicces lenne ha valaki mondjuk "hűtsük le a melegeket"-ből doktorálni és praktizálna..nem gyógyítható ez marhaság!

2011. jan. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
20%
Elhihetitek, h az évszázadok során megpróbálták gyógyítani. De nem lehet, az agyuk máshogy van "összerakva".
2011. jan. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom hogy igenis nekik is joguk van emberek közt lenni, eggyütt mutatkozni, ha szeretik 1mást akkor meg pláne. Olyanok mint a többi emberek csak épp nem heterók hanem mások. ez velünk is elő fordulhatott volna. Valaki így születik, valaki meg utálja a lányok testi kapcsolatot, valaki meg a fiuk testi kapcsolatot. Csak igen az emberek megnézik őket, de szerintem mindenki elsőnek magára nézzen.
2011. jan. 22. 12:07
 14/26 A kérdező kommentje:
Ja igen a betegség. Húzzanak kotont, mit tom én ez már csak az ők gondjuk, oldják meg. Szerintem mind a 2 egyforma a testi kapcsolat ha úgy veszed. Most gondoljatok bele, ha a lány nem nyal... stb. és a fiu nem szop... stb,a akkor mi értelme lenne az ők szeretkezésüknek? Csók? az semmi. Az csak ízelítő.
2011. jan. 22. 12:12
 15/26 Rainmaker ***** válasza:
94%
Én úgy gondolom, hogy nyugodtan menjenek utcára, legyenek boldogok, csináljanak, amit csak akarnak. Nincs velük semmi bajom. Ettől függetlenül nem gondolom, hogy ez a dolog normális. És semmiképp nem adnék meleg vagy leszbikus pároknak gyereket.
2011. jan. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
71%
El kell hogy keserítselek.Minden ami a természetben megtalálható az természetes tehát a homoszexualitás is az ha tetszik ha nem.Az más hogy társadalmilag nem elfogadott dolog.Senki sem tudja pontosan mi az oka tehát ne osszátok ti itt az észt hogy betegség és hogy gyógyítani lehet mert csak az látszik rajtatok hogy milyen szánalmas buta emberek vagytok.
2011. jan. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Ha már itt tartunk, légyszi maradj csendben. Sokat hallottam az AIDS-ről, és rengetegen belehaltak. Szerintem ez nem vicces, És a gyerek. Hát igen, szerintem csak azoknak kéne gyereket adni örökbe ha az az illető, nem, pl. bolond, nem gyilkos, nem pedofil, hanem egy általános, átlag felüli ember. arra mondom hogy átlag felüli hogy nem heterók. de ha rosszul irtam, javitjátok ki.
2011. jan. 22. 12:21
 18/26 anonim ***** válasza:
70%
Hát igeb, gyereket meg végképp nem adnék a kezükbe. Elszomorító pl. ez a Terry Black is. Ő kapott gyereket, más házaspár meg évikig próbálkozik, hogy kapjon, de a bürokrácia nem engedi...
2011. jan. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
37%
A leszbikusok még csak-csak elmennek, de a b*ziktól hányingerem van
2011. jan. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
De szerintem ez is hülyeség hogy kivételeznek, hogy ennek lehet gyereke annak meg nem. Jó én se adnék olyannak aki pl nem szimpatikus nekem, vagy pl anyagi háttere miatt.
2011. jan. 22. 12:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!