Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek melyk a rosszab,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyk a rosszab, a lezbikusok vagy a melegek?

Figyelt kérdés
olyan térben kérdezem hogy az emberek hogy fogadják őket, pl tömegben, discoban, vagy csak úgy általánosan.
2011. jan. 22. 11:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
leszbiket jobban elfogadják mindenhol.
2011. jan. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
A leszbik is melegek!
2011. jan. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem egyik sem normális. Pontozzatok le, de szerintem ez egy betegség, mint mondjuk a depresszió, amit én ugyanúgy gyógyítanék, mint bármi más lelki "betegséget".
2011. jan. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
79%
Csak hogy ha nem tudnád, a melegséget NEM LEHET GYÓGYÍTANI!
2011. jan. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyik sem normális :) Bár nekem tök mindegy ki kihez vonzódik, a lényeg, hogy maradjon meg magánügyként , és ne hírdesse, hogy ő meleg/leszbikus.
2011. jan. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
47%

genetikai rendellenesség is ami szemben áll a természet rendjével,így egyik sem normális

Readásul hozzájárul az is hogy egyre menőbb aki kicsit más,lassan az lesz a ciki ha vki hetero ..pfff

2011. jan. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Szerintem ők nem tehetnek róla hogy azok. Biztos nem hobbiból vannak a fiuk a fiukkal, a lányok a lányokkal.


És a szeretkezésüket hogyan jellemeznétek? Melyk a gusztusabb? heterók számára.

2011. jan. 22. 11:53
 8/26 anonim ***** válasza:
72%

A leszbikusokat sokkal jobban elfogadják általában, nem tudom, miért.

DE:

Szerintem nincs különbség a kettő között, ugyanolyannak gondolom mind a kettőt. Felőlem otthon akármit lehet csinálni, engem nem érdekel, de NE VONULJANAK, mert attól nem csak én megyek falnak, de szerintem az olyan melegek is, akik vannak olyan értelmi szinten, hogy látják, mekkora hülyeséggel húzzák le ŐKET azok, akik végigvonulják a várost, csak mert meleg büszkeség.

Az viszont nagyon szánalmas, hogy vannak, akik úgy gondolják(itt tizenéves lányokra gondolok, igen), hogy lány létükre lánnyal csókolózni teljesen normális és/vagy menő meg buli...

2011. jan. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
49%

Lehet-e gyógyítani, vagy sem, szerintem egy próbát mindenképp megérne.

Genetikai rendellenesség? Lehet, de a mai tizenéveseknél, akiknek ez a "hobbi"-juk, nincs efféle dolog. Szerintem.

Kérdezőnek: mindkettőnek undorító lehet a szexuáls élete, de főként a fúknak. (NEm beszélve a rengeteg betegségről, mit terjesztenek.)

2011. jan. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
62%

Egyik se "rosszabb",mint a másik.Egy és ugyan az csak a nemek különböznek.

Egyik se normális.

2011. jan. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!