Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sex? Miért nem élvezem? Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sex? Miért nem élvezem? Én vagy a Párom a tapasztalatlan? Veletek elő fordult már ilyen? És ha igen ti hogyan kezeltétek? Mit tettetek ezután?

Figyelt kérdés
16 éves Lány vagyok.2 éve vagyok együtt a barátommal,egy és fél év után feküdtünk le először egymással,sokszor mondtam neki hogy én azt szeretném ha ő kezdeményezne,de mindig én kezdeményezek,egy ideje sexelni sem akar azt mondta.Mindig én vagyok felül,és hiába mondom hogy én szeretném ha kicsit izgalmasabb lenne,ő legyen felül vagy hogy hogy csináljuk....de egyszerűen semmi!Nálaunk a sex kb 4 perc és nagyon hamar elélvez,ami nekem rettentően szar mert hát én azt szeretném ha nekem is jó lenne meg minden.Tegnap voltunk úgy együtt de akkor is ő kényeztetett engem és nem engedte hogy én viszonozzam,nagy erők kellettek hozzá mire rá vettem,utána is mondta amikor el élvezett hogy ő nem akarta..Nem tudom mi van vele,általában ebben akorban élni kell és ennek a dolognak is jónak kellene lennie,mióta csináljuk egyszer sem mondhatnám azt hogy egy jót sexeltem a párommal.Nekem hiányzik hogy izgalmas legyen és mindenféleképpen ki próbáljuk de azt hiszem ebben a dologban ő a konzervatív,pedig minden csajnak tetszik mert nagyon helyes meg jó a teste is ..egyszerűen nem tudom mi van vele!!
2011. jan. 22. 11:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Én erre csak azt tudom javasolni, váltsál barátot. Ennek a dolognak jónak kell lennie. 1000 közül ha egy ilyen, mint a Te pasid.
2011. jan. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Esetleg nem állhat valami aszexualitás a háttérben?:)

[link]

Érdemes lenne elolvasnod.

2011. jan. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Ne bántsátok szegény pasikat! :D

Csajszikám letámadja, csoda hogy nem tudja az ágyban hogy fiú-e vagy lány?


Viccet félretéve, előfordulhat ám, hogy valóban emiatt van a dolog. Sőt eltelik egy kis idő és kiderül hogy a fiúkat szereti... A fene sem érti ezt a mai világot... Hiába. Azt hiszed valakiről hogy tökéletes, aztán kiderül hogy ennek is van hibája.

Sajnos tanácsot nehéz adni. Fel tudod izgatni? Vagy miért nem akarja engedni hogy viszonozd a kényeztetést. Sok oka lehet ám. Lehet lerágott csont, de neveltetés is lehet a dologban. Sőt ha ennyire megmondja, hogy nem akar szexelni, gondolom megkérded hogy miért? Sőt ne adj isten még magadra is vetted nem? Hogy nehogy már... Csak nem velem van baja?!

Beszélgess el vele. Mert ha ez a problem, akkor jobb ha hamar túlestek a szakításon. Ha meg nem akkor keressétek meg a probléma okát és írtsátok ki.

2011. jan. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Phoney ***** válasza:
Ez az egész elég furcsa, rákérdeztél egyáltalán ezekre őnála? És válaszolt? Mert ez az egész viselkedés azt jelenti, hogy ő nem akar lefeküdni veled, amit csináltok azt meg "kár" csinálni, ő sem élvezheti nagyon.
2011. jan. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez azért van mert azt írtad hogy "4 perc szokott lenni" tehát nyilvánvaló hogy hamar elélvez és ez kínos neki azért nem szeretné csinálni. És azért nem hagyja hogy te izgasd őt, mert 4 perc az nem sok. Ezt úgy önkielégítéssel tudná javítani, kb. 10 percig csinálni kéne szép nyugodtan és akkor ráállnának az idegek arra hogy 10 perc után élvezzen el. Ez nem hülyeség, így működik ez valószínű hogy kiskorában amikor masztizott akkor összecsapta ilyen 4 percekbe és azért van ez. De ez a probléma bármikor kijavítható, mert az idegek azt jegyzik meg amire rászoktak :) máshogy nem tudom megfogalmazni

Remélem segítettem.

2011. jan. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm szépen a segítséget,meg próbálok vele megint erről beszélni,remélem sikerrel járok!Természetesen meg kérdeztem tőle hogy miért nem akarja és azt válaszolta nincs kedve és ha meg kérdeztem miért nem akar azt mondta nem tudja csak nincs!Természetes magamra vettem mert azt hittem velem van a baj!
2011. jan. 26. 21:33
 7/7 anonim ***** válasza:

Sőt eltelik egy kis idő és kiderül hogy a fiúkat szereti...


No, ezzel jól feldobtad a lányt.

2011. jan. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!