Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valyon az abortusz tett jót a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valyon az abortusz tett jót a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés
sziasztok 20éves fiú vagyok a barátnőm 21éves 3és fél éve vagyunk eggyütt néhány hónapja teherbe esett nemterveztük véletlen csúszott be.ugy döntöttünk hogy nem tartjuk meg mert barátnőmék nagyon nehezen élnek teli vannak adósággal stb mi egy kicsit jobban élünk de nem a legfényesebben mielőtt nem lett terhes nagyon sokat veszekedtünk rossz volt a kapcsolatunk nembízott bennem stb amikor volt az abortusz én nagyon aggódtam nemtagadom féltettem nagyon még sírtam is egész nap ott voltam vele a kórházban mindenben mellette áltam és azóta nagyon jól megvagyunk nemveszekedünk ha meg mégis az csak vita és nem komoly jobban összebújunk sokkal jobban megértjük egymást kicsit felnőttebnek érzem magam énis azóta nagyon sokat változott őis énis azóta és tökéletes a kapcsolatunk én ennek nagyon örülök csak nemértem hogy mi változott ilyen hirtelen talán az hogy látta hogy mellette álok mindenben és nemhagyom magára? hát ezt csak ő tudja. köszi előreis a válaszokat
2011. jan. 22. 00:41
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
Nem. Viszont egy helyesírási szótár mindenképp.
2011. jan. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy trauma után az ember nem törődik az apró problémákkal.
2011. jan. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
91%

Közös trauma kicsit összehozott titeket.

Kérlek, ha kérdést írsz légyszi tagold a mondataidat vesszővel, ponttal, nagybetűvel és társaikkal, mert így egy nagy katyvasz az egész.

2011. jan. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!