Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rámáltt egy 13 éves lány mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rámáltt egy 13 éves lány mit csináljak? (16 éves fiú)

Figyelt kérdés

Ma felvett msn-re egy 13 éves lány aki egyébkánt kinéz vagy 17-nek...

És olyan szinten elkezdett nyomulni,mint az állat,de én nem akarok összejönni ilyen kicsivel.

Nekem korombeki 16-17 éves lány kéne.

És most erre felvesz és meg amilyen hülye vagyok nemhogy elfodatam a felkérésr,még beszélgettem is vele.

(értelmesebb mint sok 16 éves p!csa...)

És azt nem akrom,hogy belémessen,mert én nem fogok vele járni,de viszont megbántani sem akarom.

Ha kicsit idősebb lenne mondjuk 15 akkor ok,de ez így nagyon nem pálya.

11-dikes vagyok a lány meg 7.

Csak az a baj,hogy mosatnaában ért 2 nagyon nagy szerelmi bánat és kicsit dapis vagyok nincsis hangulatom senkihez és semmihez.

És nem vagyok patkány gec!,hogy kihasználom és rányomulok és megb@szom majd eldobom...

Mi a f@szt csináljak most ?

Ha tom,h csak ismerkedni akar,vagy barátot akkor oks,de ha járni akkor az nem jóóó =/


2011. jan. 21. 22:29
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt tapasztalatból mondom, hogy ha a 13 éves csaj külsőre, belsőre is idősebbnek látszik, az ne tévesszen meg. Ha jobban megismered, akkor egyből felfog tűnni, hogy ő tényleg 13 éves. :D
2011. jan. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
lehetséges.
2011. jan. 21. 22:57
 13/22 A kérdező kommentje:
téll nem akarok semmit tőle,de tegyük fel még 1x leírom TEGYÜK FEL,hogy valamilyen oknál fogva megszeretnénk egymást (ennek az esélye 0.0001%) akkor kinéznének minket ?
2011. jan. 21. 23:06
 14/22 anonim ***** válasza:
Ha korodbelinek látszik, nem hiszem-
2011. jan. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

Hát felfogása az téll jó.

Komoly nem az a kislányos...

És ha elmodanám neki,h nem akarok tőle semmit akkor tuti,h fel lenne háborodva.

Méghogy őőőő ? őőőő csak felvett ismerkedni és ilyenekkel vádolgatsz ??? Na szia..

Ez lenne a válasz.

Egyébként meg most megnéztem a képeit és ha nem mondja,h 13 akkor sztem én 16 ra tippeltem volna :)

De sajna csak 13"


Ha meg nyíltan nem mondta ki, hogy akar valamit, akkor mi a gondod?

2011. jan. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

az,h eléggé nyomulós.

Megnéz vipen,bejelöl,végignézi az össze képemet,aztán megnéz még1x,felvesz msn-re.

Ja és megadta egyből a teló számát,h hívjam fel O:

2011. jan. 21. 23:23
 17/22 anonim ***** válasza:
Ha nem érdekel, akkor már miért hívnád fel?
2011. jan. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
hát mert ő azt nem tudja h engem nem érdekel.Eleve én nem voltam bunkó,h nem fogadom el msn-en.Alalpból szeretek isnmerkedni...És hát ha meg barát az se rossz mert téll nem egy hülye felfogású csaj
2011. jan. 21. 23:26
 19/22 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, nekem is volt egy ilyen esetem. Megismerkedtem egy 16-17 év körüli csodálatos, szép, komolyabb lánnyal, és már nagyon megkedveltem, mire kiderült, hogy 13. Azért nem mondta el, mert ezalapján pisinek nézik, és látod igaza van, mert Te is, hogy ki vagy akadva csak ezen a számon, én is ki voltam akadva, és ha egyből tudom akkor tuti kinevetem és letiltom... de be kell látni, hogy vannak olyan extrém esetek, amikor a kor nem számít. Barátok lettünk (tényleg igazi barátok), majd szerelmesek is (ez utóbbi nem működött, nyugi, nem volt szex meg ilyesmi, de nem a kora vagy ilyenek miatt), és most megint nagyon jó barátok vagyunk. Nagyon örülök így utolóag, hogy annak idején nem árulta el a valódi korát. :)

19/F

2011. jan. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

23:34 vagyok, kicsit félreérthető volt a mondandóm egy része: "ez utóbbi nem működött, nyugi, nem volt szex meg ilyesmi, de nem a kora vagy ilyenek miatt" -> úgy értem a nem a kora miatt nem működött, szex nyilván a kora miatt nem volt.

És még annyit tennék hozzá, hogy ha tényleg komoly meg rendes, és nem is biztos, hogy pasizási szándékai vannak, akkor mi olyan nagy baj ezen?

2011. jan. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!