Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rámáltt egy 13 éves lány mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rámáltt egy 13 éves lány mit csináljak? (16 éves fiú)

Figyelt kérdés

Ma felvett msn-re egy 13 éves lány aki egyébkánt kinéz vagy 17-nek...

És olyan szinten elkezdett nyomulni,mint az állat,de én nem akarok összejönni ilyen kicsivel.

Nekem korombeki 16-17 éves lány kéne.

És most erre felvesz és meg amilyen hülye vagyok nemhogy elfodatam a felkérésr,még beszélgettem is vele.

(értelmesebb mint sok 16 éves p!csa...)

És azt nem akrom,hogy belémessen,mert én nem fogok vele járni,de viszont megbántani sem akarom.

Ha kicsit idősebb lenne mondjuk 15 akkor ok,de ez így nagyon nem pálya.

11-dikes vagyok a lány meg 7.

Csak az a baj,hogy mosatnaában ért 2 nagyon nagy szerelmi bánat és kicsit dapis vagyok nincsis hangulatom senkihez és semmihez.

És nem vagyok patkány gec!,hogy kihasználom és rányomulok és megb@szom majd eldobom...

Mi a f@szt csináljak most ?

Ha tom,h csak ismerkedni akar,vagy barátot akkor oks,de ha járni akkor az nem jóóó =/


2011. jan. 21. 22:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
A fiú dolga, hogy a nő után teperjen. Ezt mondd meg neki és tuti hatásos lesz.
2011. jan. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

13 éves.

Szerinted megértené ?

2011. jan. 21. 22:34
 3/22 anonim ***** válasza:

Beszélgetéseknél ne menj el odáig ami már olyan téma ami közelebb hozz benneteket és mond meg neki nyíltan hogy ha látod rajta ,hogy többet akar hogy te nem akarsz tőle semmit barátságon kívül!

amúgy én mondanám neki hogy 3 év és megkaphatsz 16 évesen már szerintem korrekt attól hogy te 19 leszel akkor :D

2011. jan. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Sztem mondd meg neki ezt nagyjábol amit itt leírtál csúnya szavak nélkül, ha értelmes akk megérti

16F

2011. jan. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Először ne írj olyat h mi a f@szt csináljak.....


Először is nem értelek, ahogy levettem jó véleménnyel vagy a lányról, értem h fiatalnak tartod, de akkor mond meg neki h kicsit idősebb lányt szeretnél barátnőnek.

De gondolom ha egy évvel idősebb lenne akkor is járnál már vele..

Építsd le finoman, mond neki h max a barátja tudnál lenni, de te nem a nőt látod benne hanem a kislányt

2011. jan. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Ez előbb írtad, hogy:


"(értelmesebb mint sok 16 éves p!csa...)"

2011. jan. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
szerintem ha nagyon nem akaros mondd meg neki hogy ne haragudj ,de nem akarok veled járni,mert velem 1korúakkal ismerkednék inkább. a magánvéleményem az,hogy ha am a korát ha nem néznéd "bejönne a dolog" és valószinűleg 6te is vonzod őt szerintem a kora ne álljon közétek,főleg ha érett mentalitású.
2011. jan. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Hát felfogása az téll jó.

Komoly nem az a kislányos...

És ha elmodanám neki,h nem akarok tőle semmit akkor tuti,h fel lenne háborodva.

Méghogy őőőő ? őőőő csak felvett ismerkedni és ilyenekkel vádolgatsz ??? Na szia..

Ez lenne a válasz.

Egyébként meg most megnéztem a képeit és ha nem mondja,h 13 akkor sztem én 16 ra tippeltem volna :)

De sajna csak 13

2011. jan. 21. 22:41
 9/22 anonim ***** válasza:
Ijeszd el az elvárásaiddal.
2011. jan. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

nincs nagy elvárásom...

Csak annyi,h ne járjon diszkóba meg legyen normális..

2011. jan. 21. 22:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!