Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy is működik ez? Külső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy is működik ez? Külső vagy belső?

Figyelt kérdés

Nehéz megfogalmazni amit akarok így elsőnek kezdem azzal hogy egy mackós srác vagyok, nem vagyok szerintem ronda de hát ugye a vékonyaké a világ. Nem akarom azt elfogadni hogy nekem nem lehet barátnőm, szeretném elhitetni magammal hogy a külső nem fontos,de ugyanakkor hazudok mert én is szeretnék szép barátnőt, nem kell hogy bombanő legyen de egy átlagos szép lány. Ezzel azt mondom hogy azok a lányok akiknél talán lenne esélyem azok nem kellenek. Hogy tudnám ezt magamban egyeztetni? És miért van az hogy sok molett lány vagy kevésbé vonzó lány talál magának "jó" pasit? Pasik hogy tudnak olyan lányt választani? Mikor megtehetnék hogy a legjobb csajokkal jöjjenek össze? Ezek a pasik hogy teszik túl magukat a külsőségeken? Még is hol kezdődik a külső fontossága és hol a belsőé? Nyilván mind a kettő fontos, még az átlag felfogás szerint a külső a legfontosabb mert valami meg kell hogy fogjon a másikban és fontos hogy a vonzalom megmaradjon. Még is vannak akik elsőnek a belsőt nézik, ők hogyan tudják túl tenni magukat a külsőségeken?

Lényeg röviden hogy szeretnék én is barátnőt, nem hiszem hogy ez olyan lehetetlen, de valószínűleg ehhez az kell hogy a külsőben velem megegyező lányok vonzanak, de ez olyan nehéz mikor annyi szép lány van a világon. :(

Egyáltalán lehetséges hogy kevésbé jóképű/mackós pasinak szép barátnője legyen? Ha molett lánynak lehet jóképű pasija. És most hagyjuk azt hogy bizonyos pénzért mi kapható meg, vegyük úgy hogy a pénz nem játszik szerepet.


2011. jan. 21. 22:22
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
elfelejtettem 21/F
2011. jan. 21. 22:22
 2/14 anonim ***** válasza:
külső megfog, belső megtart... erre mást nem tudok mondani
2011. jan. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Ezt értem én, de sok olyan lányt láttam akik a külsőjükhöz képest egy sokkal jobb pasival voltak, sőt néha még az ellenkezője is megtörténik. Szeretném ha minden szempont képviseltetné magát.

Jó pasik miért választanak molett/nem annyira szép barátnőt?

Jó csajok milyen okból választanak/nának egy mackós/vagy nem annyira jó képű pasit?

Egy kevésbé jó képű pasi hogy fogadja el a csúnyább lányt? Hasonló a hasonlót vonza alapon?

És a többi.

2011. jan. 21. 22:27
 4/14 A kérdező kommentje:
senki?:( nekem ez fontos lenne, hogy mások véleményét vagy esetét megértsem, mert szerintem csak így leszek képes magamban rendet rakni
2011. jan. 21. 22:56
 5/14 anonim ***** válasza:
Sehogy sem teszik túl magukat. A szépség viszonylagos. De tényleg. Saját tapasztalat. Akiről másnak eszébe sem jutna, hogy vonzónak tartsa, számodra a világ legszebbje lehet. És fordítva. Ennyi.
2011. jan. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Az előttem szóló kifejtette. Egyszer volt olyan, hogy egy barátnőm ódákat zengett egy srácról, hogy milyen tökéletes külsőleg-belsőleg, aztán amikor bemutatta, meglepődtem, hogy nahát, én észre se vettem volna az utcán (ez az eset a szabálytalanul szép lány, mackós, aranyos pasi kombó volt).

Azon hogy teszi túl magát az ember, hogy nem szép kívülről, de belülről vonzó?

Úgy, hogy a belső szépség/vonzás megszépíti a külsőt is.

Nagy tévedés, hogy úgy kell széppé varázsolni valakit, hogy átalakítjuk a külsejét olyanná, amit mások szépnek tartanak.

A trükk ott van, hogy el kell érni, hogy egészséges mértékben szépnek találja magát. Mert akkor belülről már megszépül. És ez meglátszik rajta. (Lehet, zavarosan fogalmazok, de remélem, érted). Szóval belülről szépül. És az nem egy felvett póz, hanem a valódi énje.

És akkor lehetsz akármilyen mackós. Apám is az. Nagybátyám is. Apám már megnősült, ő nem, de nagybátyám két kézzel falja a nőket. Mert van kisugárzása. Elégedett, és ez látszik rajta.

Tudom, nem könnyű elégedettnek lenni úgy, hogy össze vagy zavarodva.

Azt felejtsd el, hogy nem lesz csinos barátnőd. Ez f@szság.


És figyelj, ez nem ilyen egyszerű. Velem állítólag nincs gond, mások szépnek mondanak én is remekül érzem magam a bőrömben, mégis az összes pasi nagyon messzire elkerül.

Pedig a lábam se büdös. Tényleg. :-)


Mindegy, hosszú lett, nem akartam szentbeszédet írni.


Lényeg, hogy mindenkinek más a szép, és akkor vagy a legszebb, ha magadat adod.

Az most egy óriási közhely volt.


P.

2011. jan. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Lehet közhely,de így igaz!A szerelem vak!Ez is közhely és még is megtörtént már velem.Voltam olyan srácba szerelmes(nem kevés tapasztalat után)akiről nem hittem volna!Kicsit pocakos kicsit alacsony...de bedumálta a szívembe magát...megőrültem érte!Csak ezt akartam hozzáfűzni!De a magabiztosság az egy pár csajszi és év után jön meg :)
2011. jan. 22. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A nők csak olyan férfival hajlandók összejönni, aki jobban néz ki náluk. Tehát azt ajánlom, mondj le a szép nőkről, v fogyj le / gyúrd ki magad!
2011. jan. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Erre szeretnék rájönni hogy tudjak vak lenni :) hogy ne nézzem a külsőt, mivel az utolsó írta az olyan lányok akik nekem bejönnek sosem jönnének össze velem, a fogyás meg egy nehéz művelet amit csak az ért meg aki átesett rajta..
2011. jan. 22. 13:02
 10/14 anonim ***** válasza:

Könyörgöm, nem kell fogyóznod!

Erről dumáltunk itt az előbb, hogy belsőleg pallérozd magad, mert ha a külsődet gyúrod át, az nem feltétlenül leszel te!

(Persze, ha akarsz fogyózz, meg gyúrj, de a gyúrással általában az emberek a belső ürességüket igyekeznek pótolni. Mondom, általában. És nem a tornára gondolok, hanem kimondottan az izonövelő gyúrásra.)

No.

És igen, ahogy előttem mondták, vannak csajok arra buknak, aki náluk szebb. Ez igaz. Ezek a csajok le is sz@rják, hogy te milyen vagy belül, szóval lehetsz akármilyen. Visznek a barátnőiknek megmutatnak, jók az ágyban, meg ilyenek. De nem hiszem, hogy tartalmasabb kapcsolatra jók lennének.

Persze önbizalomnövelőnek jók.


P.

2011. jan. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!