Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS! Elrontottam nagyon! SOS?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Elrontottam nagyon! SOS?

Figyelt kérdés

Írtam egy olyan sms-t amit soha nem kellett volna..Úgy elmondtam benne mindennek azt a srácot, hogy még n is meglepődtem rajta. Most ő írt nekem teljesen normálisan, de én úgy szégyellem magam, hogy alig merek/bírok válaszolni neki.


Ti mit tennétek a helyemben?


2011. jan. 21. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ha nem válaszolsz neki, abból semmi nem lesz, az garantált. Talán mégis meg kéne keresni, és tisztázni a dolgot valahogyan, nem?


Egyébként az SMS-ben való kommunikáció számos félreértéshez vezethet - mint a jelen helyzet is mutatja, hisz egy elrontott SMS-ből nem derül ki, hogy esetlegesen milyen egyéb körülmények voltak - talán érdemesebb lenne fontos dolgokat személyesen megbeszélni.


Sok sikert!

2011. jan. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Válaszolj. Normálisan.
2011. jan. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Felhívtad már? Mert ha nem, tedd meg.
2011. jan. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen felhívtam, de ugyan úgy beszél mint azelőtt. Nagyon megbántam már, de közben úgy érzem, hogy egy kicsit jogos volt.

Azon gondolkozk, hogy most mit gondol rólam. :(

2011. jan. 21. 11:57
 5/5 anonim ***** válasza:
-t
2011. jan. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!