Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összehozhatom őket? Szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összehozhatom őket? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Nos adott egy lány , aki most nemrég szakított a barátjával, teljesen ki van miatta. adott egy fiú, aki épp barinőt keres, alacsony az önbizalma, és szerintem összeillenének belsőleg, hisz tudnák egymást támogatni és biztosan összetartanának.De nem ismerik még egymást, hihi...még
2011. jan. 18. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne erőltesd magát a kapcsolatot. Egyszerűen mutasd őket be egymásnak, utána lesz, ami lesz. De konkrétan ne utazz arra, hogy na most összehozom őket. Majd ők eldöntik. Már csak a csaj miatt is, hiszen most szakított.
2011. jan. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

hihi de poénos volt azért illenek össze mert 1iket kipaterolták a másik meg nyúl ? ez édes kevés


de amúgy elvileg össze hozhatod őket aztán ha nem jön be készülj fel hogy jobbról és balról is pofon vágnak :D

hihi


19F

2011. jan. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

jajj én pont ilyen srác vagyok, és épp egy ilyen lányt néztem ki :D Furcsa nem?


Engem összehozhatnál bármelyikkel :P


16/f

2011. jan. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, nem szeretném erőltetni a dolgot nekik, gondoltam, h. bemutatom őket egymásnak, aztán ha érdeklik egymást akkor hajrá, ha nem hát nem. Csak rossz őket így látni :( azt akarom, h. boldogok legyenek :)

utolsónak: a fiúval is összehozhatlak?

2011. jan. 18. 21:51
 5/8 anonim ***** válasza:

nem igazán értem a kérdést... b*zi nem vagyok :D

miért kéne megismernem a srácot? hogy kiderüljön, hogy megnyugodjak, hogy nem rólam van szó?

2011. jan. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem tudhatjuk, ki tudja.....
2011. jan. 18. 22:04
 7/8 anonim ***** válasza:

a válaszom igen!!!

A véleményem pedig az hogy Te meg egy kavarógép vagy!!!Minek ütöd bele az orrodat mások dolgaiba???Szégyeld magad!!!XD

2011. jan. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A fiú önbizalmának biztosan jót tenne, ha valaki az ő vállán sírna az exe után... Inkább egy kicsit később, amikor már túl lesz rajta.
2011. jan. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!