Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetnek ilyen emberek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetnek ilyen emberek? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Megismertem egy sracot akivel nagyon jol kijottunk egy idejik, majdnem mindenben beleegyeztunk, sok kozos dolog van bennunk. Komoly kapcsolatott igert velem meg minden, egesz egy napig ameddig hagyott egy uzenetett amibe az szolt hogy felesege van, aki kulfoldon dolgozik es hagyjam beken tobbet ne hivjam. Rendben...valahogy belegyozodtem hogy elkell felejtenem meg minden. Vasarnap jelenkezett ujra, irt egy uzenetett amiben bevalotta hogy nincs senkije, sem felesege, sem baratnoje es bocsanatott kert, mondta hogy nagyon megbanta. Akkor megbeszeltuk a dolgot mondta hogy nincs kapcsolata, felesege, csak nem tudja milyen egy igazi kapcsolat, de engem szeret es tenyleg akar egy kapcsolatott velem, es ha en egy kicsit is erzek iranta o ugy is elfogadja. En nem mondtam semmit csak annyit hogy tartjuk a kapcsolatott es majd eldol. Mondta hogy megy furodni es utanna beszelunk. De azota elment es tobbet nem jelenkezik, nem veszi fel a telefonjat, nem lep msn-re sehova. Mi lehet ennek az oka???
2011. jan. 18. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Miota nem jelentkezik? Lehet vmi dolga akad, vagy ki tudja. Szerintem varj turelmesen amig jelentkezik, aztan meg uljetek le es ha tenyleg akarsz tole valamit meg ezek utan is, akkor beszeljetek meg...de nekem igy elsore felejtosnek tunik az ugy. Milyen dolog az hogy hazudozunk arrol, hogy felesegunk van?:-?Valami nem stimmel vele...
2011. jan. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Felesége van, akivel kapcsolatban megtudta, hogy nem jön még haza külföldről, aznap mikor újra írt neked és tagadta. Lehet, hogy még marad pár hónapot a munkában valami ok miatt és gondolja, hogy amig nincs itthon, addig ő téged nyugodtan tud b@szogatni és hüdenagyonjo lesz neki.
2011. jan. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
és majd ujra előáll ezzel a dumával és kiteszi a szürődet.
2011. jan. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szerintem nincs felesege. A csaladja elott volt amikor velem beszelt telefonon, ott voltak a testverei is akik ok is hazasok. Szerintem ha felesege lett volna akkor nem a csaladja elott beszelt volna velem orakat telefonon, vagy...nem tudom.

Vasarnap ota nem jelenkezik

2011. jan. 18. 20:52
 5/8 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen fura figurák, szörnyű.

Volt barátommal 1-2 hónapig csak ismerkedtünk, 3. hónap után meguntam, hogy mindenre csak 1-2 szavas választ ad, alaposabban nem engedi megismerni magát. Szakítani akartam, de még vártam, nem kérdeztem, hagytam őt irányítani mindenben, meg hogy én se sokat beszéljek inkább csak figyeltem. Megunta, 6. hó után szakítottunk, végül ő mondta ki egyik pillanatról a másikra. A végn némi infót adott a volt feleségéről, hogy vitában vált el tőle,de nem házasok már. Jó, ok letojva. Ha nem tudunk beszélni, nem bízik bennem, mit tegyek. 1 hónap csönd, majd hív egy közös programra. Ok, mentem, a program oké további felejtős, gondoltam. Nem is tolakodott. Aztán másodszor is hívott, kajáltunk, megnéztünk egy mozifilmet. Sétáltunk, és mondta csináljuk vissza. Jó, de akkor beszélgessünk. Nem beszélt. Oké, de én meg nem leszek a játékbabája. Aztán beleunt.


Hasonló agybajos lehet a te fickód is. Légy vele kemény, és ne add be a derekad...!

2011. jan. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem az a véleményem, hogy Ti nem is ismeritek egymást "szerintem nincs felesége." egy ilyen jelentős kérdést biztosan és nem lehet-re kellene tudni egy párkapcsolatban...:-S szerintem hazudik
2011. jan. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vagy őrült, akit kerülnék, vagy olyan aljas, hogy nem kímélném.
2011. jan. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hagyd a fenébe!

Meg sem érdemel ez a csávó. Az ilyet nem lehet férfinak sem nevezni! Játszik veled! Ne dőlj be neki mert kihasználhat. Lehet hogy több lánynak is csapja a szelet, csak lehet velük nem jött össze, de te megint ott voltál neki.

Remélem eljön az életedben egy olyan ember, aki törődik veled, szeret, érdekled, hűséges, és nem hazudozik hülyeségeket!:) Sok sikert!

2011. febr. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!