Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy játsszam ki jól a lapokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy játsszam ki jól a lapokat?

Figyelt kérdés

Az a nagy harci helyzet, hogy van egy srác, akivel anno még együtt jártunk edzésre, aztán ő otthagyta, (kb 2 hónap volt amíg ő is járt meg én is) és nem is nagyon beszélgettünk, sőt egyáltalán nem, aztán fészbukon írt valamit és elkezdtünk beszélgetni. és beszéltünk minden hülyeségről meg egyszer bevágtam neki egy ilyet:

"ÉN: amúgy én nem hittem hogy te is ilyen "ribanc" vagy

:D:D

nem bántásból

:D:D

Ő: :D

am mostanában nem votam ribanc

egykét éve igenD

ÉN: :D:D

Ő: mostanában csak olyanokkal akikben más is megfog

ÉN: ezt bóknak vettem

Ő: ;)

veheted;)"

Na igen, aztán elmentem hozzá "filmezni", és jól éreztük egymást, nem hancúroztunk, de egyéb volt. Azóta találkoztunk, meg úgy köszön el, hogy csók cicám, vagy baba, de én még nem vágom, hogy most mi lesz, csak ilyen szex-kapcsolat féle, vagy tényleg rendes, azt sem tudom, hogy én mit szeretnék. Mit kéne tennem, hogy tényleg összejöjjünk???


2011. jan. 17. 20:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
De mondjuk neked meg nem kéne foglalkozni ezekkel a kis p@csökkel, akik pár sor élményből megállapítják hogy te milyen ember vagy, ha tényleg nem vagy ribanc, akkor lesz@rod őket és végre elkezdesz foglalkozni a kialakulóban lévő kapcsolatoddal;)
2011. jan. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!