Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 86 átmérőjű csípő és 80-as...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

86 átmérőjű csípő és 80-as derék az nőiesnek számít?

Figyelt kérdés
2009. febr. 2. 12:21
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
33%

Lehetek kicsit gonosz? Mármint nem a kérdezővel, félre ne értsétek!

Szóval azt olvastam valahol, hogy azok a pasik akik a csonti csajokat szeretik az azért van, mert pici a cerka, és attól félnek, hogy egy nőiesebb formájú hölgyhöz nem tudnak rendesen hozzáférni és az nekik égő lenne :)

Na, ehhez tartsuk magunkat, sikkesen duzzadt hölgytársaim!

hihi :)

2009. febr. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem napokig lehetne ezen vitatkozni! Mi csak válaszoltunk egy kérdésre, hogy nőies-e a kérdező! Igen nőies, sőt még a 100-as, 130-as csípő is nőies, az "elöl deszka, hátul léc, középen meg hézag" típus nem nőies, hanem kislányos, illetve fiús! Egy nő attól nő (kinézetben), ha van mindene, van melle, van feneke, van dereka és csípője! És nem úgy néz ki, mint egy csontváz bőrben!

Szép nőiesen nézhet ki valaki 70 kg-osan is és 120 kg-osan is, ha megvannak az arányok és nem folyik egybe. Egy 50 kg csonti teljesen egybefolyik, mert a válla, a dereka és a csípője egy vonalban van! Azt mondják nőiesnek, ha a vállad és a csípőd egy vonalban van, a derekad pedig keskenyebb e kettőnél!Ekkor szép, arányos, nőies valaki!

Itt nem arról szólt a kérdés, hogy a 86-os csípő széles-e, hanem hogy nőies-e!És igen, nőies!

2009. febr. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
40%
Ja akkor a magam 90/64/90-el egy nőietlen szuka vagyok?! Köszi! A kérdésre válaszolva,sok a 80 cm és egyáltalán nem arányos és nem is egészséges. Hogy nőies-e azt nem tudhatom az nem ezen múlik. "Sikkesen duzzadt" 74 cm-el is lehetsz, az legalább nem okoz egészségügyi problémát.
2009. febr. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
47%

Nem, nem betegség a 80 centis derékméret. Akármennyire igyekszel, nem az.

Te nem nőietlen vagy. Maradjunk annyiban, hogy lehet, hogy nőies vagy, de ennyi..:D

2009. febr. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Sztem hasznos volt, de mindegy, akkor 0% :)
2009. febr. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
47%

:) Milyen érzékenyek itt egyesek, mindjárt ki is törölte valahogy az első helyen álló hozzászólását.... hmmmm... lehet, hogy elolvasta a rövid cerkás hozzászólásomat? Hát, akinek nem inge, ne vegye magára, mi is csak kifejtettük vélemnyünket, nem ŐT piszkáltuk személyesen! Igaz, hölgyeim????

:)

2009. febr. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Nem tötölte ki.:) csak nem látod a nem hasznos hozzászólásokat. Ha kipipálod a kérdés alatt a kis négyzetet, látni fogod azokat is.
2009. febr. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
52%
Ahha, köszi a tippet, így már tiszta :)
2009. febr. 3. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Rohadtul nem vagyok se túlsulyos se kövér,teljesen normális alkat vagyok, arra lettem volna kiváncsi h nőies-e vagy sem.167 cm magagas vok és 56 kg ami teljesen normális,nem sovány nem túlsulyos.
2009. febr. 3. 21:18
 20/23 A kérdező kommentje:
Nagyon félre értettétek ,aki ekkor válaszolt: tegnap 15:58 neki teljesen igaza van.Veled egyetértek teljesen.Igazad van.Ezen az oldalon olvastam valahol h ha a dereket elosztjuk a csípővel és 0,7 körüli értéket kapunk akkor "megfelelő" vagy ha minnél közelebb van a 0,7-hez.Nekem 0,9 ami elég közel van.És semmi + kilóm nincs és nem vagyok se magas se alacsony,soha senki nem mondta h kövér vagyok,nem ez volt a kérdés.Széles a csípőm,de egyszer mikor mondtam magmara vmi szépséghibát akkor egyik barátnőm mondta h de neked legalább nőis alakod van.
2009. febr. 3. 21:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!