Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 86 átmérőjű csípő és 80-as...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

86 átmérőjű csípő és 80-as derék az nőiesnek számít?

Figyelt kérdés
2009. febr. 2. 12:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
38%
A derekad túl vastag. Valahogy aránytalan. Bocs. Nőknél a 80-s derék az már elhízás, és az érrendszeri betegség kockázatát jelentősen növeli.
2009. febr. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
31%
A "tökéletes" 3-as méret az valahol 90-60-90 környékén van.
2009. febr. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
85%
Annak, aki szeret, te leszel a legnőiesebb a világon:) Ez nem azt jelenti, hogy ne akarjál csinos(abb)á válni.
2009. febr. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
79%

A harmadik válasz írójával értek egyet!

Egy kis önbizalom növelés sem ártana, mindjárt jobb lenne a kisugárzásod is, az is sokat számít!!!

Nincs ezzel a mérettel semmi gond, nem is gondolnád mennyi férfi van aki nem a csontkollekciókra bukik.

Egy ügyesen összeállított ruhatár is lendíthet az önbizalmadon.

Én mindig azt szoktam mondani: nem duci vagyok, hanem sikkesen duzzadt :) Hozzáteszem, 100-as derékbőség, 100-as csípő, meg még hozzá egy E kosaras melltartó méret :)

2009. febr. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
91%
Az első kettővel ne foglalkozz! Szerintem nem számít semmit sem a centi! Arányos vagy! Én is "sikeresen duzzadt" vagyok, mégis van párom! Mindig azzal vígasztalom magam, hogy vannak nálam jóval nagyobbak is, mégis van párjuk és boldogak az életben!Csak ezzel kell foglalkozni! És igen, ez az igazi nőiesség, nem a csonti, amelyiknek se dereka, se feneke, se melle! Az csak kislányos! Mi nőiesek vagyunk!
2009. febr. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
3%
Figyeljetek, most persze, lehet ilyen púder szöveget nyomatni, de az nem válasz a kérdésre.
2009. febr. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
44%
Miért ne foglalkozzon az első kettővel? Csak jelzem, az első én vagyok. Én is csak egy véleményt írtam le, amire közlöm, hogy a kérdező kiváncsi volt!! Mit kellett volna csinálnom??? Hazudnom??? Az én számomra nem ez a vonzó és kész. Ezért kell lepontozni? Én sem pontoztam le a többi tonnadonna véleményét, mert egyszerűen tiszteletben tartom a másét, de úgy látom ti nem. Szánalmas...
2009. febr. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
37%
Sztem tisztázni kéne az átmérő definícióját... Gondolom kerületre gondoltál, mert ha ez az átmérője a csípődnek, hát az már kicsit széles...
2009. febr. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
83%
A 86-os csípő széles??? Nem vagytok tisztába dolgokkal!!!
2009. febr. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy kerületre gondolt, értettük mi azt mind! :)
2009. febr. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!