Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk-Lányok 15-18 évesekhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk-Lányok 15-18 évesekhez szól. Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

Mit csináltok ha nem kapjátok meg azt akit szeretnétek?Persze,bele kell törődni és tovább menni az oké,de mivel bíztassátok magatokat hogy majd jobb lesz egyszer mással..

Én 2 évet voltam együtt a barátommal,otthagytam mert megcsalt,azóta szerencsém nincs,akit pedig szeretnék,nem nekem való,beleszólnak az évek :\

16 L


2011. jan. 16. 22:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Óóóó én tudom hogy az én hibám, így nem nagyon szomorkodom, inkább mérges vagyok hogy nem teszek ellene semmit.

16/f

2011. jan. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hány év van köztetek?
2011. jan. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyébként tök mindegy. Én kurv.ára jól megvagyok egyedül, szóval nem az ad hitet, hogy egyszer majd jó lesz, most meg nem az.
2011. jan. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Magyarul nincs összefüggés az életem szeretete és aközött, hogy van-e vagy nincs párom. Ha nincs nincs, egye fene, majd lesz, ha van, hát van, akkor örülök és szeretem.
2011. jan. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

akit én szeretnék a távolság szól bele...

de nem szomorkodtam, apunak van egy munkatársa, aki ha idejön hozza a fiát is (20 éves a srác) és vele nagyon jól el tudunk szórakozni :)

15/L

2011. jan. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
9 év...Volt köztünk sok minden,sok időt együtt töltöttünk,és már kész voltam feladni mindent csak mert sokat jelent és nem akarom elveszíteni,erre abban a pillanatban még + felbukkant neki a régi szerelme,és most én a háttérben vagyok,és igen k1nosan érzem magam.Nem akarom hagyni,hogy mikor befejezi megint azzal a lánnyal,újra túl közel engedjem..
2011. jan. 16. 22:14
 7/11 Xi Huan ***** válasza:

nem tudom h az "évek" szó pontosan mennyi különbséget jelent kettőtök között...

én leginkább azzal biztattam magam, h ha vele nem jött össze, akkor nem ő az, akivel össze kell h jöjjön... tavaly nyáron 2 reménytelen szerelmem volt, az egyik fiú 16, a másik 17... és átvitt értelemben mindketten ellöktek maguktól, egyikőjüknek sem kellettem... ami vigaszt nyújtott csak az a tény, h egyszer úgyis megtalálom azt a fiút, aki tényleg nekem való, és nem ver át... nagyon ritka az ilyen egyébként... éjszakákat sírtam át, hogy miért nincs szerencsém sosem... ha nem kaphatod meg akit szeretnél, akkor próbáld elfelejteni valahogy, figyelmen kívül hagyni és másra koncentrálni... egy kis idő elteltével betoppan majd valaki az életedbe, aki mindent megváltoztat... és mindent rendbe hoz :) csak ezt kell szem előtt tartanod...

a 2 fiú után tavaly augusztusban megismertem egy fiút, és szinte első látásra beleszerettem, ő lett a fény az éjszakámban :) nem mondom h nincsenek hullámvölgyek, de megoldódott, és magától eltűnt az a tény, h nem jött össze semmi... lassan fél éve vagyunk együtt

sajnálom, h megcsalt a párod, nagyon ismerős helyzet :S de gondolj arra, hogy minden elszenvedett rosszért, álmatlan éjszakáért és reménytelen pillanatért az élet kárpótol majd... kamatostól :)

2011. jan. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a bíztató szavakat,valahogy kell felejteni,valahogy meg kell próbálni.Amúgy meg szerintem azért is van ez,mert 14 éves korom előtt jöttem össze azzal a sráccal akivel 2évet voltam,és már csak azt bánom hogy talán túl korán mentem bele mindenbe és ismertem meg milyen érzés valakit szeretni s hogy az mivel jár.Na de talán jön még télre tavasz..
2011. jan. 16. 22:24
 9/11 Xi Huan ***** válasza:

jönni fog, ez biztos... de nem hiszem h túl korán mentél volna bele... csak hozzájárult a tapasztalataidhoz... egy 14 éves lány lelki szinten -legalábbis én így vélem- már érett komoly kapcsolatra... ne bánd h így lett... rengeteg tapasztalattal gazdagodtál, amit az elkövetkezendő évek során felhasználhatsz legfőképpen arra, h mások ne tudjanak így játszani veled... egy-két fájdalmas élmény, és utána már átlátsz az embereken, pár mondatnyi beszélgetés után világos lesz számodra a valódi szándékuk...

remélem hogy szerencsével jársz majd, és eljön az a bizonyos tavasz :) szívből kívánok egy olyan párt, aki elfeledteti veled a fájdalmakat, és megérdemel téged

2011. jan. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem is ismersz,mégis szívből kívánsz jót,nagyon szép tölled.Köszönöm, :)
2011. jan. 16. 22:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!