Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az anyajegy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az anyajegy guztustalan mert nekem van a mellemnél és nagyon fusztrál?

Figyelt kérdés
2011. jan. 16. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem a nemi szervemen van, nem zavar különösebben, bár lehet, hogy majd később leszedetem:)

15/L

2011. jan. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát nem is az hogy gusztustalan! CSak ha idegesít hogy ott van vagy esetleg pont olyan helyen van ahol akár véletlenül bele is kaphatsz az azért gáz! Max letudod szedetni! Nekem elég intim helyen van ..és én is gondolkodom hogy leszedetem csak nincs hozzá bátorságom :(
2011. jan. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Második:

Ez a problémám nekem is.Félek.Másrészt egyszer már mondtam anyumnak, de nem lett semmi.Pedig már több, mint fél éve mondtam neki.Másrészt barátom sincs...Majd ha lesz barátom, illetve ha idősebb leszek talán elmegyek egyedül és leszedetem, akkor már anyum sem kell hozzá.

2011. jan. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Rajtam is van egy csomó. Már egyet le szedettem belőle és elhatároztam h nyáron az öszes nagyot leszedetem. Csak az inyekció fájt a többit nem is éreztem:)
2011. jan. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó:

és azután, hogy levették a szemölcsöt mit kellett tenni?Be kellett tartani valamit, mint pl. nem érhetett hozzá víz x ideig vagy valami?

2011. jan. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha valaki szeret, akkor ilyen semmiség nem zavarja.
2011. jan. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
attól függ mekkora ? ha csak ilyen "pici" - magyarán szólva nem szemölcs kinézetű , ilyen dudorodó izé - , akkor még akár sexy is lehet :)
2011. jan. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!