Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik a legfontosabb dolgok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a legfontosabb dolgok, amikre figyelnem kell, amikor van barátnőm?

Figyelt kérdés

Mivel ő lenne nekem az első, minden téren...

Némi jó tanácsokat szeretnék, praktikákat, információkat, hogy mivel tudom megszerezni a szívecskéjét.

Mik azok a dolgok, amiket tesz egy lány, amikor velem van, és mire utalnak? Miből tudom leszűrni, hogy mi a szándéka?


Nem csak megbäszni akarom! Amúgy sem hagyná, mert elég beszámíthatónak tűnt és elég szép. Normális válaszokat kellenének.

Azt nem írnám le, hogy eddig mik történtek és hogy ismerkedtünk meg.

Ha meg mégsem jönne össze, akkor ez van. Majd lesz másik.


2011. jan. 16. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Legyen nálad óvszer. Ja, meg pénz.
2011. jan. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az utolsó mondatodban megadtad a választ magadnak.

A lényeg hogy tedd meg ami szerinted jó. Aztán majd kiderül jó ötlet volt-e vagy sem. Közönséges próba-szerencse tanulás. Szerintem ez a párkapcsolatok és a csajozás alapja is.

2011. jan. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad le,hogy hány éves vagy.Ne tapadj rá,ne akarj vele lenne állandóan,hagyj belole a barátnoinek is,ne ellenorizd,legyél vele kedves.
2011. jan. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszi az eddigieket, de még még válaszokat...

2.: amennyiben lehet hanyagolnám az utolsó mondatom, mert főnyeremény lenne a lány...:$


3.: 20 vagyok.

2011. jan. 16. 13:58
 5/7 anonim ***** válasza:
ne hanyagold el, legyél vele türelmes, megértő. Mindig hallgasd végig, ne érezze úgy, hogy nem figyelsz rá. A figyelmességi is egy jó pont.
2011. jan. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"mert főnyeremény lenne a lány"

Ezzel inkább csak megerősítetted azt a bizonyos utolsó mondatod. Az ember a nagy Ő-ről nem úgy nyilatkozik, hogy "főnyeremény" meg "lenne" (feltételes mód)... Úgy érezni a szavaidból, hogy kb "ezt dobta a gép éppen" (azaz a barátnődet) és lehet hogy jackpot, mégse tűnsz túl lelkesnek...


Tanács: kísérletezz. Ami másnak működik, neked, nektek könnyen lehet hogy nem fog.

2011. jan. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

elozo:

Meg nem a baratnom, szerinted mi masert beszelnek felteteles modban? Meg minek folyjon a nyalam addig. Eddig osszesen 1x beszeltunk. Azt is o kezdemenyezte.


A kerdest ugy altalanossagban kerdeztem.

2011. jan. 17. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!