Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan döbbentem meg? :O

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan döbbentem meg? :O

Figyelt kérdés

Tudom, apróság, tulajdonképpen értelme sincs, de én akkor is meglepődtem.

Valami miatt elkezdet göndörödni a hajam. Nekem semmi kifogásom nincs ellene, mert gyönyörű a göndör haj (remélem, rendesen göndör lesz). Ellenben a barátom az egyenes hajat szereti, a bongyit utálja. Beszélgettem erről vele, és megkérdezte, vasalni fogom-e. Mondom, nem. Erre teljesen megsértődött, hogy ez milyen. Ő megtenne ilyet, ha én kérném stb.

De én nem is kérném! Ha szeret, akkor szeressen olyannak, amilyen vagyok. Nincs igazam?

14/L, ő 16/F


2011. jan. 15. 21:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van.
2011. jan. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Heh, ne is haragudj, ha hirtelen kifakulsz az lesz a baja?:D

Majd rájön, hogy dilis. Avagy külön válnak útjaitok :D

2011. jan. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
ha az én véleményem re kiváncsi vagy,én se szeretem a göndör hajat,én fix hogy kivasalnám a helyedben. de a pasidnak nincs igaza,hogy ezért megsértődött,mert a te hajad és a te dolgod. és gondolom,nem a hajad miatt szeret,vagy ha igen az gáz
2011. jan. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

16 évesen igazán lehetne kevésbé gyerekes!

ha neked úgy tetszik, akkor hagyd meg göndörnek:)

2011. jan. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%
nincs igazad, a tojónak a hím parancsait kell követnie
2011. jan. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%

Borotváld le a hajad, és ragaszd fel az arcára mikor alszik.


Egyébként meg a hajadat szereti, vagy téged?

2011. jan. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
Ne haragudj, de tényleg nem tragédia és 16 évesen nem tudja mit lehet mit nem. Ezen nem érdemes kiakadni neki, hogy ezt így szereted, meg azért nem tragédia egy ilyen kérés. Ha egy lány kér valamit a fiútól azt bezzeg meg kell tenni, de kinek akarsz tetszeni? nem szeretnél tetszeni a párodnak? akkor kinek? miért kell elfordulni egymástól egy haj viselet miatt? meg kell beszélni és majd kiderül mi lesz belőle:) okos enged szamár szenved:P
2011. jan. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!:)


Teljesen igazad van! Ha szeret valaki akkor így is elfogad.) Én 20 éves vagyok a barátom pedig 23 de ő azon van néha kiakadva, hogy a barna hajamat nem szeretném még az ő kedvéért sem befesteni szőkére:) Nem fogja fel, hogy nekem a barna tetszik és nem lenne a festés után már olyan szép barna hajam.


Mégis együtt vagyunk:) Hidd el ha fontos vagy valakinek, akkor nem ezen fog múlni.

2011. jan. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
kérd meg h vasalja ki a haját röhögj rajta egyet aztán dobjad :D
2011. jan. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!