Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire nehéz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire nehéz a logikánkat követni?

Figyelt kérdés

Egy ember kifogja az aranyhalat.

- Teljesítem egy kívánságodat, ha visszadobsz!

- Szeretnék egy autópályát Budapest és Hawaii között.

- Ez túl nagy kérés, az építés évekig is eltarthat.

- Akkor szeretném megérteni a nők logikáját!

- Két, vagy négy sávos legyen az autópálya?


2011. jan. 15. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
ezdelool..xD amúgy nem
2011. jan. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ennyire nem. Eleget kell ahhoz foglalkozni vele, hogy az ember felfogja az alapokat.


18 hónap után mikor bnőm szakított velem, ezt olyan indokkal tette, hogy jobban ismerem, jobban tudom mi jár a fejében, mint a legjobb barátnője akivel együtt nőttek fel, és ez őt nagyon megfélemlíti, úgy érzi megfullad mellettem, mert nem tud semmit magának megtartani

2011. jan. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem. Nincs olyan, hogy női logika. Teljesen logikátlanul cselekedtek, aztán valaki elviseli, valaki dob emiatt.
2011. jan. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre inkább a nők azok akik mindent észrevesznek előlük nem lehet semmit eltitkolni. Amúgy jah szerintem is érthetetlen a női logika.
2011. jan. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

jó vicc :D

de egyébként tényleg ha a nők logikusak lenének akkor

meglehetne érteni őket de nem azok

2011. jan. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!