Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi van közöttük?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi van közöttük?

Figyelt kérdés

Belekerültem egy kisebb társaságba, megtetszett egy srác, de állítása szerint neki meg más.

Van ott egy lány, folyton körülötte legyeskedik, de ezt a pasi hagyja, élvezi is talán, nem tudom ő-e az a lány, aki bejön neki, de a csajnak van barátja, mégis ezzel a sráccal nagyon sokat beszélgetnek, nevetgélnek, a lány mindig megérinti, fogdozza... egyik nap a csaj írt a srácnak egy papírra, hogy szeretlek, és velem küldte oda neki, borzasztóan éreztem magam...

Szerintetek mi van közöttük, barátság vagy ez már több?


2011. jan. 15. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:

is-is


"szeretlek" kicsit szerelmi

"van barátja" inkább haverok


de lehet a lány kihasználós ribi.


hajts a srácra mert még a végén el veszik előled

2011. jan. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tökmindegy, hogy mi van közöttük, a srác megmondta, hogy nem te kellesz neki, mit akarsz még?! :O Mazochista vagy? :S

Kerüld a srácot messzire, amíg el nem felejted, keress másikat, akinek te tetszel!

2011. jan. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem fogom kerülni, mert mint embert szeretem, de csakis mint embert, az hogy tetszik más dolog, nem fogom kerülni, mert mindig rendes és kedves velem és mire fel lennék én vele nem az, csak érdekelt mások szerint mi ez, mert nekem sem esett jól...meg nem értem mit akarhat a lány, ha neki van pasija.:O
2011. jan. 17. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!