Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet még ebből valami?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még ebből valami?

Figyelt kérdés

Általános iskolában volt egy fiú aki már elballagott. Teljesen bele voltunk zúgva egymásba és most én ballagok és abba a városba megyek tanulni ahol ő tanul.És a két iskola szinte egymással szemben van!Lehet rá valami esélyem,hogy legyen köztünk valami?

15L


2011. jan. 15. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze! Miért ne lehetne?
2011. jan. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

aha. miért ne?

de jobb lenne ha ugyan abba az iskolába mennél ahol ő van. sokkal nagyobb az esély

2011. jan. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Velem ugyan ez volt... A volt pasimmal egymásba voltunk zúgva aztán középsuliba kerültünk, a sulink egymással szembe van és reménykedtem hogy lesz valami, de nem lép egyikünk sem. Reggelente is van hogy öszefutunk de mint ha nem is ismernénk egymást úgy elmegyünk a másik mellett. Én még mindig szeretem és úgy hallottam ő is engem, még sem lép se ő sem én. Remélem azért neked össze jön.
2011. jan. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

huu köszönöm!

remélem sikerül!xD

2011. jan. 16. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!