Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem merek udvarolni, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem merek udvarolni, akkor mit tegyek? (a többi lent),14/F

Figyelt kérdés
Van egy lány,akibe 7 éve zúgtam bele,4 éve láttam,de még mindig szeretem,sok mindent tudok róla,régebben 2-szer beszélgettem vele,de egyszer leégtem előtte,az egyik legerősebb gimibe jár,én abba a gimibe jelentkeztem és ha felvesznek oda, akkor meg szeretném neki mondani,hogy szeretem,de soha sem mertem vele beszélgetni.Most mit tegyek?Reménytelennek tűnik vagy reménykedhetek benne,hogy még mindig szeret?
2011. jan. 15. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szóval hét éves voltál mikor belezúgtál? Igazi nagy kamaszszerelem :)))
2011. jan. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%

ne izgulj.

semmi baj nincs.

tudod a fiúk meg a titkos hódolói szerep.

legyél a titkos hódolója.

2011. jan. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha a facebook-jára küldök neki szerelmes verseket, akkor az úgy jó lesz "titkos hódolóként"?
2011. jan. 15. 22:39
 4/7 anonim ***** válasza:
A facebook-ot qva gyorsan felejtsed el, hacsak nem akart még egyszer beégni :D
2011. jan. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*akarsz
2011. jan. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha egy gimibe fogtok járni először csak lassan közeledj felé aztán majd minden jön magától.



A facebookos ötlet tényleg nem a legjobb, de ha mindenképpen akarsz neki verseket küldeni akkor inkább e-mailon. (Csinálj egy új e-mailt amit senki nem ismer és ne írd be a nevedet.)

2011. jan. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De nem tudom az e-mail címét, ezért küldök a Facebook-jára leveleket.Ha tudnám az e-mail-jét, akkor oda küldeném azokat a verseket.
2011. jan. 19. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!