Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szívtörő. Te már beleszerettél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szívtörő. Te már beleszerettél egy ilyen srácba (csajba)? Mi volt?

Figyelt kérdés
2011. jan. 14. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Aha, megütött, és új szív kellett,
2011. jan. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mit értesz szívtörő alatt?

Amúgy én tudatosan olyat keresek, aki nem szerelmes belém, csak szeret velem lenni. Nem tudok mit kezdeni azzal az érzéssel, ha valaki szerelmes belém :( Sosem ment. Viszont egy kedves közvetlen ember vagyok, nincsenek is haragosaim, szóval a barátságot és a vonzalmat szeretem, de a szerelemben sosem éreztem jól magam. Így nehéz összetörni a szívem.

2011. jan. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én igen! Mi volt? Inkább mi van?!! Mert még mindig odáig vagyok érte! 6 éve tart, hogy elrabolja a szívem, és utána tovább áll. :( Pedig szeretem! Mindig tart fél évig a kapcsolat, aztán megint szünet! Most megint a szünet stádium következett be, de most minden energiámat az új barátomra fektetem be, de .... mégis Ő hiányzik :( Egyszerűen összeomlok már. És tudom hogy megint visszajön majd. És tudom hogy szakítani fogok a jelenlegivel... utána majd vele is... :( Egyszerűen nem tudom mit csináljak
2011. jan. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hjaj :( rám egy ilyen srác hajt és természetesen nem hagyom magam, de minél jobban ellenkezek, annál jobban érzem, hogy kezdek bele szeretni. Nagyon undorítónak tartom a gyereket, de mégis kezdem ezt érezni:S! De inkább én töröm össze a saját szívemet, mint ő!
2011. jan. 14. 20:43
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy lány....

Tavaly áprilisban jöttem össze a párommal. Nem volt túl hosszú életű kapcsolat.

3,5 hónap után szakított velem, se szó, se beszéd, csak véget vetett az egésznek. holott én nagyon szerelmes voltam, életemben először ennyire talán!

Aztán ráadásként megtudtam, hogy december környékén összejött azzal a lánnyal, aki már akkor is nyomult rá, amikor még együtt voltunk. Ő mindig azt mondta, hogy neki sosem kéne, az a csaj, és ere mégis...

6 hónapja élek már egy kapcsolatban, de még mai napig is a másik fiút szeretem, TISZTA SZÍVEMBŐL!

Talán sosem fogok beletörődni, hogy csak úgy faképnél hagyott.

2011. jan. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

21:40-es vagyok...

Ja és még annyit, hogy most is bármikor visszafogadnám, csak egy szavába kerülne....

Ez az ún. reménytelen szerelem....

2011. jan. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocsi! *21:48
2011. jan. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ó:(
2011. jan. 23. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!